Chceš mať flexibilný pracovný čas? Deal Factory hľadá biznis vybavovača

0
Chceš mať flexibilný pracovný čas? Deal Factory hľadá biznis vybavovača

Deal Factory je tím obchodníkov s cennými profesijnými skúsenosťami. Vznikli ako úplne prvá obchodná agentúra na Slovensku. Za 4 roky fungovania spolupracovali s viac ako 250 spokojnými klientami. Vyškolili viac ako 380 obchodníkov.

Prečo Deal Factory?

  • Flexibilný pracovný čas
  • Práca z domu
  • Viac dní dovolenky + letné piatky off
  • Pozitívne naladený pracovný tím
  • Vzdelávanie a kariérny rast

V Deal Factory sa dokážu prispôsobiť tvojmu času. Je na tebe, ako si prácu časovo rozložíš, dôležité je, že príde výsledok. Pracovať budeš v obklopení super ľudí, ktorí tvoria silný a stabilný tím.

Všetci v Deal Factory sú motivovaní a hladní po nových vedomostiach. Preto ťa čaká vzdelávanie, návštevy konferencií, čítanie a analyzovanie. Spolupracujú s rôznorodými klientami a nevyhýbajú sa ani zaujímavým start-upom, kde sa najlepšie naučíš, ako to chodí vo svete biznisu a obchodu. Rozhodne s nimi nebudeš stagnovať. V Deal Factory máš možnosť rásť po všetkých stránkach, aj po tej kariérnej.

Biznis vybavovač

Deal Factory hľadá nového nebojácneho člena tímu, ktorý dokáže porozumieť obchodným a produktovým výzvam našich klientov, zvládne s nimi komunikáciu na dennej báze a vybaví všetko, čo bude potrebné.

Akú rolu budeš v tíme zohrávať práve ty?

Tvojou úlohou bude dôkladná starostlivosť o klientov. Každému klientovi, ktorý ti bude zverený, vytvoríš kontaktnú databázu.

Pravidelne si budeš formovať svoje obchodnícke schopnosti. Na mesačnej báze budeš komunikovať so zákazníkmi s cieľom predaja. Takáto komunikácia zahŕňa horúcu linku 20+ telefonátov za deň a rýchle prsty pri písaní e-mailov a správ na LinkedIn. Výsledky tvojej práce bude treba zapísať. Pozrieme si tak spätne spätnú väzbu a vyjadrenia všetkých zákazníkov. To nám pomôže pri komunikácii v budúcnosti.

Veľmi úzko budeš spolupracovať so zakladateľmi start-upov, s ktorými pracujú. Postretávaš sa s rôznymi zákazníkmi, ktorým budeš prezentovať produkt ich klienta. Naučíš sa dôkladne počúvať zákazníka a zaznamenáš požiadavky na technické zmeny produktov.

zena, pocitac, online predaj
Foto: pexels.com

Čo pre túto pozíciu potrebuješ?

  • Aspoň 1 rok skúseností v B2B predaji a vysokoškolské vzdelanie minimálne prvého stupňa.
  • Samostatnosť a svedomitosť. Pri práci sa vyskytnú rôzne situácie a preto treba pracovať tvrdo a dôkladne. Ak dokážeš reagovať promptne a dokážeš sa prispôsobiť situácii rýchlo, máš vyhraté.
  • Komunikáciu na vysokej úrovni. Ako obchodník budeš potrebovať dokonalé komunikačné schopnosti. Verbálne aj písomne.
  • Chuť cestovať v rámci celého Slovenska. Ich klienti a zákazníci sa nachádzajú v rôznych kútoch Slovenska, preto ťa čakajú aj časté pracovné cesty.

Čo ti ponúka Deal Factory?

Za tvoju prácu ťa čaká zaujímavý fix a motivačný bonus za obchody. Pracovať budeš na plný úväzok s flexibilným časom a voľnosťou. Nebudú ťa viazať na 8 hodín.

Plat je 1 200 € + provízie z obchodov.

Druh pracovného pomeru: SZČO, dohoda, mandátna zmluva

Miesto výkonu práce: Môžeš si vybrať Žilinu, Bratislavu alebo Prahu. Pohybovať sa budeš hlavne v teréne.

V Deal factory ťa zavalia novými informáciami a vďaka práci s oceňovanými ľuďmi a expertami v obchode, ťa čakajú cenné skúsenosti z praxe. Nebudeš s nami stagnovať, ale budeš sa posúvať rýchlo vpred.

Tešiť sa môžeš na skvelý tím, v ktorom panuje priateľská pracovná atmosféra. Aby nikto nebol vyhorený, majú viac dní voľna navyše a v letné piatky dokonca pracujeme z domu.

Pripoj prosím aj svoj životopis. Teší sa na teba Deal Factory!

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu