Chcete nájsť nové kontakty pre váš biznis? Príďte na náš speednetworking!

0
Chcete nájsť nové kontakty pre váš biznis? Príďte na náš speednetworking!

Poznáte speed-dating? Na podobnom princípe totiž funguje náš biznisový speed-networking, ktorý organizuje Martina Valachová. Ak sa potrebujete za krátky čas zoznámiť s viacerými ľuďmi, aby ste prepojili váš biznis a získali nové kontakty, toto efektívne zoznamovanie je práve pre vás! A k tomu ešte zaujímavá téma ako bonus.

Tentoraz to bude už piaty Speed Networking. Na všetky doterajšie máme veľmi pozitívne odozvy. Naštartujte jeseň 1. októbra 2019 s novými kontaktmi v biznise!

ČO JE TO SPEED NETWORKING?

Speed Networking vám umožní predstaviť váš projekt a zároveň nájsť prepojenie s ďalšími ľuďmi z biznisu. Podujatie je moderované a celý čas profesionálne riadené. Každý účastník má rovnako a presne stanovený čas na verejnú prezentáciu a neskôr na komunikáciu one-to-one.

✅Na podujatí sa dozviete veľa informácií – pretože každý z týchto speed networkingov sa nesie v znamení konkrétnej témy.
Podujatie realizuje Inštitút Trvalého Rozvoja 40+ a Akčné ženy (akcnezeny.sk)

✅Na našom Akčnom Speed Networkingu, ktorého téma nesie názov Kryptomeny – ako ich využiť v podnikaní, privítame ako hosťa Dušana Matušku

Dušan Matuška má vášeň pre vzdelávanie, podnikanie, technológie, a prepájanie ľudí. Láska k matematike, slobode a technológiám ho priviedla pred 2 rokmi až k oblasti kryptomien. Na túto tému aktuálne prednáša, robí workshopy a konzultácie a pomáha ľuďom bezpečne vstúpiť do tohto ekosystému budúcnosti.

Foto: Lucia Hrapková, GaleriEmotion

Absolvoval viaceré kurzy vzdelávania v oblasti Digitálnych mien, je držiteľom certifikátu Certified Bitcoin Professional od C4 Crypto Consortium, absolventom MOOC kurzu Digital Currencies na University of Nicosia na Cypre a venuje sa aj obchodovaniu s kryptomenami. Je jedným zo zakladajúcich členov Paralelnej Polis v Bratislave, ktorá je podľa viacerých centrom kryptoekosystému na Slovensku a dá sa tam platiť iba kryptomenami.

✅Vychytávka:

Spracujeme vám zoznam zúčastnených v elektronickej forme. Dobre naraňajkovaní už len pripojíte databázu kontaktov do svojho systému.

Ušetríte čas a môžete začať okamžite a reálne spolupracovať.

✅Termín: 1.10.2019 o 9:00 hodine

✅Miesto: Paralelná Polis, Kominárska 3/C, Bratislava, Slovakia

✅Lístky: 16,90€

Čo je v cene? Kávička alebo čaj, voda, malé občerstvenie, elektronický zoznam kontaktov priamo do vašej schránky a malá pozornosť:)

Lístky si môžete zakúpiť tu.

Moderátorka Akčného Speed Networkingu: Martina Valachová

Martina sa celý život venuje obchodu a marketingu. Roky pôsobila na rôznych manažérskych postoch v slovenských i nadnárodných spoločnostiach. Posledné 2 roky vedie vlastnú agentúru a úspešne v rámci online tvorí content pre mnohé spoločnosti. Vytvára JUICY weby, ktoré sú nielen JUICY, ale majú i výborné SEO. Vedie Magazín 40plus a spolupracuje s Akčnými ženami

Príďte aj na našu biznis konferenciu do Poradu!

Foto na titulke: Lucia Hrapková, GaleriEmotion

žiadne príspevky na zobrazenie