Cindy Crawford: Túto jednu vec závidím svojej dcére

0
Cindy Crawford: Túto jednu vec závidím svojej dcére

Cindy Crawford je jednou z najikonickejších modeliek všetkých čias, takže vôbec nebolo prekvapením, keď jej dcéra Kaia Gerber začala kráčať v jej šľapajach. Už vo veku 13 rokov začala Kaia prijímať malé modelingové zakázky.

A teraz, vo svojich 19 rokoch, Kaia Gerber úplne podľahla čaru modelingového priemyslu, zúčastnila sa najväčších módnych prehliadok a objavila sa na obálkach najpozoruhodnejších časopisov. Aj keď je Cindy Crawford na svoju dcéru samozrejme hrdá, ako by bol každý rodič, Kaia Gerber má jeden atribút krásy, pri ktorom Cindy pripustila, že na neho žiarli.

Cindy Crawford povedala, že žiarli na vlasy dcéry

Getty Images V 90. rokoch bola Crawford okrem iných nádherných čŕt známa aj svojimi lesklými a objemnými vlasmi. Teraz, keď trochu zostarla, má 55-ročná Crawford pocit, že jej hriva už nie je taká, ako bývala. „Pre mňa to bolo, akoby vlasy v starnutí dohnali moju tvár,“ povedala pre magazín WSJ Magazine v novom rozhovore, ktorý vyšiel 16. júna.

„Ako žena viete, že vám pribudnú vrásky a vaše vlasy zošedivejú, ale nikto v skutočnosti nehovorí o starnutí samotných vlasov.“

Crawfordová povedala, že prahne po Kainých mladistvých vlasoch. „Keď sa pozriem na vlasy svojej 19-ročnej dcéry, som ako: ‚Máš moje staré vlasy; vráť mi ich‘.“

Voľba stať sa modelkou

Stať sa modelkou ako jej mama bolo plne Kainou voľbou. Aj keď sa dá predpokladať, že Crawfordová bude svoju dcéru posúvať do modelingu, Kaia povedala, že to tak nie je. Počas konferencie Vogue v roku 2019 Forces of Fashion Kaia Gerber uviedla, že jej mama ju „nikdy netlačila“ do tohto odvetvia.

Jej mama bola podporná a ochotná, ale dcére povedala, že dostať sa k modelingu bolo rozhodnutie, ktoré urobila sama. Aj keď Kaia Gerber túžila začať s priemyslom, čakala, až sa bude cítiť pripravená. „Nechcela som začať, kým som sa necítila byť dosť sebavedomá a akoby som sa poznala natoľko, aby som sa vedela chrániť,“ povedala Kaia.

Kaia Gerber tiež uviedla, že stať sa modelkou ju priblížila k matke. „Modeling priniesol mojej mame a mne niečo nové, čo sa dalo spojiť. Nevedela som, aké otázky jej mám položiť, kým som sa sama neponorila do tohto sveta, o ktorom vie tak veľa,“ napísala Gerber v roku 2019 pre Vogue.

Modeling ich ešte viac spojil

Cindy Crawford súhlasí s tým, že ich spoločná kariéra im pomohla prepojiť sa novým spôsobom. „Vo veku, keď vaša 18-ročná dcéra často nemusí nevyhnutne počúvať čokoľvek, čo chcete povedať, nás to zblížilo,“ uviedla Crawfordová počas konferencie Vogue 2019 Forces of Fashion.

A veľmi rada vidí, že jej ako modelke dala dôveru jej dcéra, najmä keď spolu chodili na módne udalosti. „Bolo to pre mňa ako mamu neuveriteľné, keď som videla, že je Kaia vo svojom živle a cíti sa v tomto svete úplne príjemne,“ povedala Crawfordová.

Prečítajte si rozhovor o kráse v každom veku s dermatologičkou Evou Šimbochovou

Kaia obdivuje, ako jej mama oddelila osobný život a kariéru modelky

To, že budete mať modelku ako matku, by vás ľahko mohlo odlišovať od ostatných detí. Kaia Gerber však uviedla, že Cindy urobila všetko pre to, aby oddelila svoj pracovný a osobný život.

„Moja mama si vždy dala záležať na zdravom odpojení sa od práce. Svoju prácu nechávala v štúdiu – keď sa vrátila domov, prvá vec, ktorú urobila, bolo, že íšla hore a odlíčila sa. Zložila mihalnice. Stačí si dať všetko preč,“ napísala Kaia Gerber pre Vogue.

„Doma to bola iba moja mama a za to som navždy vďačná,“ dodala. Crawfordová dokázala tak dobre oddeliť svoj pracovný a domáci život, že Gerber na chvíľu vôbec nechápala, čo robí jej mama. „Koncept toho, čo jej práca znamená, som skutočne nepochopila, až keď som ju neskôr nezačala sledovať,“ napísala Kaia. „Nevedela som, čo robila napríklad aj Naomi Campbell – vedela som len, že je kamarátkou mojej mamy. Modelky boli ľudmi dávno predtým, ako som ich začala vnímať ako modelky.“

Zdroj: bestlifeonline.com

Zdroj foto na titulke: https://www.instagram.com/cindycrawford/

žiadne príspevky na zobrazenie