Čo by ste mali vedieť o zubnom kaze?

0
Čo by ste mali vedieť o zubnom kaze?
pixabay.com

Starosti so zubami nikdy nie sú príjemné. Preto je najlepšie, keď sa čím skôr začneme venovať prevencii a dentálnej hygiene. A môžeme s tým začať už od útleho veku, napríklad dať príklad našim deťom a už odmalička riešiť ich zúbky.

Ako sa vyhnúť tomu, aby vaše deti nemali také starosti so zubami ako máme my v dospelosti?

Zúčastnite sa nášho webinára, ktorý je úpln ezdarma!

Všetko o zubnom kaze, čo by mal vedieť (nielen) každý rodič – webinár ZDARMA

CENA €0.00

Ak máte doma dieťa, tento webinár si určite musíte pozrieť. Prečo? Odpovie Vám samotná spíkerka MDDr. Beáta Marčanová.
“Detské zuby sa nekazia.”, “Detské zuby nie je potrebné ošetrovať, veď aj tak vypadnú”. “Takéto pokazené  zuby jej už narástli.”Je to naozaj tak ?

Nie je.

Na webinári vám zubná lekárka Beáta Marčanová objasní, čo to zubný kaz vlastne je, ako vzniká, ako vyzerá, čo robiť, keď už sa objavil a najmä, ako mu predísť.

A ten hrozný zvuk vŕtačky u zubára, veď práve z neho vznikla nejedna trauma aj nás dospelých, naozaj sa to inak nedá? – Dá, a Beáta vám povie, ako.
Priblíži vám taktiež základy správneho čistenia detských zúbkov, ktoré pomôcky je potrebné zaradiť a ako ich správne používať.
A ako je to s tým pečatením? Má to zmysel?
A čo kojenie a zubný kaz? – Aj na toto si spoločne odpovieme.

Zubná lekárka Beáta Marčanová

Čo o sebe povedala Beáta Marčanová?

„Volám sa Beáta Marčanová a pracujem ako pedostomatologička na klinike Dr. Martin v Bratislave. Už počas štúdia som k deťom veľmi inklinovala. Absolvovala som v lete stáže u detských zubárok, cez víkendy semináre s najlepšími pedostomatologičkami nie len zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Voľný  čas trávim štúdiom odbornej literatúry a webinárov o detských zúbkoch, aby som mohla v praxi svojim detským pacientom a pacientkám poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Na mojom Instagrame pridávam tipy triky pre mamičky. Okrem toho svoje poznatky prepájam so štúdiom detskej psychológie a keďže si aktuálne robím inštruktorský jógový kurz, v budúcnosti by som svoju vášeň pre deti rada aplikovala aj v tejto oblasti ako inštruktorka detskej jógy, jógy pre mamičky a gravidjógy.“

Hlavnými partnermi webinára sú: SLOVAKIA ALTIS GROUP s.r.o.a Dr. Martin Zubná klinika, ktorým veľmi pekne ďakujeme za podporu.

Po zakúpení vstupenky za nulovú cenu sa registrujete na webinár, v deň jeho konania vám mailom pošleme link na Zoom pripojenie, kontrolujte prosím i spam. Po webinári zasielame každému aj záznam.

Foto: pixabay.com

žiadne príspevky na zobrazenie