NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY BLOG MAGAZÍN MARKETING

Čo funguje na Instagrame superblogerke Ivane?

Martina Novotná
Share
Na eventy ako “Superbloger roka” si ešte chvíĺku počkáme, ale s absolutnou víťazkou posledného ročníka sa stretneme virtuálne už v utorok – 23.2.2021 o 18:00 na webinári Trendy na sociálnych sieťach v roku 2021. 
O trendoch roka 2021 porozpráva z pohľadu marketéra Martina Pálešová a z pohľadu dlhoročnej blogerky influencerka Ivana Antal Petrušová známa pod menom SweetLadyLollipop. Blogovaniu a Instagramu sa venuje už viac ako 10 rokov a za svoju prácu získala aj ocenenie titul absolútnej víťazky v kategórii móda. Ako sama na svojom Instagrame hovorí: “Každá (a každý) si tu snažíme nájsť vlastnú cestu a robíme veci najlepšie, ako v danom momente vieme. Keď sa pozriem okolo seba, vidím množstvo krásnej práce na vysokej úrovni – v podobe fotiek, textov, článkov, stylingov, čohokoľvek – ktorá dokáže inšpirovať, potešiť, pobaviť...”. Aké sú trendy na Instagrame v roku 2021? 

Tieto trendy prichádzaju v roku 2021 na obľúbenej sociálnej sieti Instagram

Tvorte obsah s hodnotou. Plánujte, budujte komunitu a buďte sami sebou. To je jedno z mnohých odporúčaní, ktoré priblíži marketérka Martina Pálešová. Webinár je určený pre všetkých užívateľov Instagramu, ktorí sa chcú inšpirovať ako tvoriť obsah, ktorý je originálny a atraktívny pre sledovateľov.
Ak chcete mať prehľad, čo sa bude diať v tomto roku na sociálnej sieti Instagram, pridajte sa. Okrem Instagramu sa okrajovo dotkeneme aj najnovších trendov – siete TikTok a Clubhouse. Vyskúšali ste ich už? Zaujíma či trápi vás niečo konkrétne? Na všetky vaše otázky budú zodpovedať spíkerky priamo na webinári. Ak by ste vysielanie nestihli, k dispozícii bude pre všetkých účastnikov záznam spoločne s prezentáciou. 

Dozviete sa aj nasledujúce novinky:

– Novinky za posledné obdobie (SEO pre Instagram, Profesionálny Panel…)
– Reels – čo to je, ako sa tvoria, čo tým môžete získať
– Ako vylepšiť Stories a aktivitu v nich (ako využiť Stories na prieskum)
– Shopping & Guides na Instagrame
– TikTok – skúsiť, či nechať tak?
– Clubhouse – exkluzivita v tvorbe obsahu a uzavreté platformy pre komunity

Tešíme sa na vás!

Tagy
Martina Novotná
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X