Čo kúpiť pod stromček malej slečne? Tu sú tipy na najlepšie vianočné darčeky

0
Čo kúpiť pod stromček malej slečne? Tu sú tipy na najlepšie vianočné darčeky
pexels.com

Zdá sa vám ešte priskoro premýšľať nad vianočnými darčekmi? Zrátajte si to. Do Vianoc ostáva už len niekoľko týždňov. Ak chcete urobiť radosť svojej malej princeznej, pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ktoré vás určite inšpirujú.

Ako zistiť, čo si vaše malé dievčatko želá? Veľmi jednoducho. Spýtajte sa jej to. Ešte lepšie však urobíte, ak spolu napíšete alebo nakreslíte list Ježiškovi. Alebo sa inšpirujte našimi nápadmi.

Bábika nikdy nesklame

Vianočnou klasikou pre dievčatko v takmer každom veku je nepochybne bábika. Tak sa vám ale môže stať, že vaša malá nájde pod stromčekom aj päť bábik, ideálne od každého člena rodiny jednu. Tentokrát však môžete vaše dievčatko prekvapiť. Čo takto kúpiť jej príslušenstvo pre bábiku, ktorú už má? Napríklad šaty na prezliekanie, sadu na kúpanie či kočík na vozenie?

Potešte kreatívnu dušu

Ak si vaša dcérka rada kreslí, vystrihuje či inak tvorí, darujte jej napríklad kreatívnu sadu plnú pasteliek, fixiek či nálepiek na tvorenie. Pre väčšie dievčatá môžete vybrať napríklad maliarske plátno na stojane. Čokoľvek, čo pomôže rozvíjať dievčenskú fantáziu, určite poteší.

Pre malé kuchárky

Dievčatká vo všeobecnosti veľmi rady pomáhajú v kuchyni. Patrí k nim aj to vaše? Darujte jej rozprávkovú kuchynku, v ktorej bude môcť uvariť chutný obed, napiecť sladký koláč či pripraviť vám lahodnú kávu aj bez vašej pomoci. A čo môže byť dokonalejšie, ako darovať jej k tomu aj jej prvú kuchársku knihu? V kníhkupectvách nájdete hneď niekoľko titulov, ktoré prinášajú jednoduché recepty aj pre tie najmenšie kuchárky.

Chce sa parádiť?

Čo si budeme nahovárať – väčšina dievčat sa od malička rada parádi. A to najmä v tom prípade, ak pri rovnakej činnosti rady pozorujú vás. Pripravte jej teda prekvapenie a namiesto hračkárskej kozmetiky a líčidiel jej pod stromček darujte naozajstné produkty pre deti. Detský šampón, parfum či darčeková sada pre deti s motívom jej obľúbenej rozprávkovej postavičky – to sú kúsky, ktoré jej určite vyčaria úsmev na tvári.

Skrášlite detskú izbičku

Detská izba je kráľovstvo, v ktorom vaša princezná trávi pravdepodobne najviac času. Pomôžte jej ho teda skrášliť! Nechýba v nej napríklad malý stan, kde by sa mohlo dievčatko ukryť so svojimi bábikami? Alebo nočné svetielko či guličková svetelná reťaz, ktorá spraví z každého zaspávania sviatok?

Niečo pre chalana v sukni

Samozrejme, nie všetky dievčatká majú rady jednorožce a chcú sa hrať s plyšákmi a bábikami. Niektoré sa radšej preháňajú na bicykli či za loptou vonku a doma trávia čas pri autíčkach. Nezabudli sme samozrejme ani na ne. Naozaj špeciálnym darčekom, ktorý poteší takéhoto “chalana v sukni”, je pre dievčatá možno trochu netypický. Ale čo takto urobiť jej radosť napríklad autodráhou? Garantujeme vám, že takto potešíte nielen ju, ale aj jej otecka.

Ide to aj lacno

Aj keď v zozname želaní svojej princeznej nájdete možno drahé hračky, nezúfajte. O cenu predsa nejde. Aj tú najdrahšiu barbie dokáže nahradiť lacnejšia bábika v krásnych šatách. Prípadne nekupujte veľa hračiek, ale kúpte jednu vysnívanú – ale tú, ktorú si vaše dievčatko želá zo všetkých najviac. A keď chcete pri nákupe ušetriť ešte viac, pomôžu vám pritom zľavové kupóny.

nápady na darčeky
nápady na darčeky

Nakúpte vianočné darčeky pre vašu malú ale aj väčšiu slečnu v internetovom obchode Bonprix či Orsay. A chcete pri nákupe ušetriť? Tak potom vám zľavový kód Bonprix alebo Orsay zľavový kód iste pomôže. Ak neviete, čo kúpiť ostatným členom rodiny, skúste sa inšpirovať výskumom na portáli Trend.sk.

žiadne príspevky na zobrazenie