Čo presne znamená ženská energia?

0
Čo presne znamená ženská energia?

Časy, kedy boli ženy iba v domácnosti sú už za nami. Dnes sme manželkami, matkami, podnikateľkami, no najmä ženami. Máte pocit, že sa z Vás ženskosť úplne vytratila? Nemusí to byť stále tak. V každej z nás drieme ženskosť, aj keď niekedy pod povrchom. Objavte ju v sebe a dokážete veľké veci. Pridajte sa k nášmu webináru, ktorým Vás bude sprevádzať Michala Koniarová a získajte svoju ženskosť späť.

Komu je webinár určený?

Webinár vhodný pre všetky akčné ženy, ktoré milujú svoju prácu, podnikanie, projekty, no zároveň cítia, že sa v partnerských vzťahoch trápia. Sužuje ich ochladnutie a odťažité správanie partnera, pretrvávajúce hádky a vnútorná frustrácia vyúsťujúca v  nespokojnosť so sebou samými. Alebo o tom, ako konečne prestať mať vo vzťahoch pocit šplhania sa po kovovej tyči natretej vazelínou a nekončiť po každom pokuse o zlepšenie zakaždým na zemi, spotené a umazané.

Kde a kedy sa webinár uskutoční?

18.2.2021 od 18:00, online, z pohodlia vášho domova

Vstupenky dostupné na:

https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/co-presne-znamena-zenska-energia/

Na ženskú energiu sa so vzťahovou koučkou pozrieme z viacerých pohľadov:

  • čo je vlastne ženská a čo mužská energia?
  • prejavy prevládajúcej mužskej energie u žien
  • stav “funkčného preťaženia”
  • prečo sa nám to deje?
  • ako sa vrátiť k svojej ženskej prapodstate?

Kto je Michala Koniarová?

V profesijnom živote sa venovala riadeniu ľudských zdrojov, neskôr prešla k PR a marketingu a zatiaľ posledným posunom v jej živote je poslanie vzťahového poradcu.

Je mamou troch detí a má za sebou dlhoročný vzťah ukončený rozvodom manželstva. Túto svoju osobnú skúsenosť pretavila do záujmu o psychológiu a partnerské vzťahy a roky 2018 – 2020 strávila rozvojom a intenzívnym vzdelávaním sa v tejto oblasti.

Je členkou Medzinárodnej asociácie profesionálnych vzťahových koučov (IAPO International Association of Professional Relationship Coaches) a držiteľkou certifikátu Relationship Coach Certificate.

Počas koronakrízy v roku 2020 založila ženskú komunitu a poradňu http://www.moreamore.sk, aby tak okrem individuálneho poradenstva získala priestor aj na publikovanie vlastného autorského obsahu. V decembri 2020 vydala svoju prvú knihu venovanú ženám a vzťahom s názvom Láska je polievka a ja som vidlička (nájdete v sieti Martinus a Panta Rhei) a momentálne pracuje na druhej knihe.

žiadne príspevky na zobrazenie