Čo všetko Akčné ženy pripravujú v januári?

0
Čo všetko Akčné ženy pripravujú v januári?
Akčné ženy v januári

V januári pre vás už tradične pripravujeme eventy, ktoré by vás mali povzbudiť do novej aktivity, namotivovať do práce na sebe a svojich cieľoch. 

Poznáte pojem „Blue Monday?“ Ide o „najdepresívnejší“ deň v roku. Najčastejšie sa ním označuje tretí pondelok v roku. Prakticky ide o akýkoľvek deň v januári, keď si ľudia začnú postupne uvedomovať, že Vianoce sú za nami a letná dovolenka je ešte vzdialená. Sú to chladné januárové dni, keď postupne upúšťame od novoročných predsavzatí a dobiehajú nás financie.

Veríme, že pomyselnému „Blue Monday“ nepodľahnete a radšej si naplánujete január spolu s nami. Naplánovali sme hneď tri udalosti.

Excel pre podnikateľky

 • 17.januára 2023 9:30 – 11:00 sa zameriame na vaše excel zručnosti. S expertkou Veronikou na excel si prejdeme prakticky tému: EXCEL PRE PODNIKATEĽKY – Počas workshopu sa naučíte:
  1. Ako si pripraviť svoje dáta na výrobu interaktívneho prehľadu
  2. Ako si sumarizovať svoje dáta v EXCELi
  3. Čo “robí” s dátami kontingenčná tabuľka a kontingenčný graf
  4. Ako vyrobiť interaktívny graf v EXCELi na pár klikov
  5. Ako si porovnať svoje hospodárske výsledky medziročne, medzikvartálne alebo medzimesačne

Prihlásiť sa na webinár môžete priamo tu. 

Naštartujte svoje siete

Osnova webináru:

1. Na akom princípe fungujú sociálne siete:

– ako sa ľudia na sieťach správajú

– ako funguje algoritmus

– prečo je dôležité vedieť pre koho tvoríme obsah

– ako tvoriť obsah tak, aby fungoval

2. Aké novinky nás čakajú v roku 2023 na sieťach

ČLENSTVO V KLUBE

Môžete sa tešiť na novoročnú inšpiráciu LIVE!

26. januára 2023 sa stretneme sa v Bratislave. Nech je pre vás rok 2023 skrátka perfektný! Novoročná inšpirácia a skvelý štart s Akčnými ženami, pretože tak ako sa naladíme na nový rok, budeme mať aj celý rok. Nenechajte si ujsť večer plný inšpirácie, networkingu, motivácie, prekvapení v tombole a novoročného menu, ktoré pre nás už vymýšľa samotný majiteľ. Na jednom mieste sa stretnú ľudia, ktorí sa podelia o svoj príbeh, skúsenosti, úspechy, aj pády, ktoré k podnikaniu, kariére a k našim životom neodmysliteľne patria.

Nebude chýbať ani špeciálny hosť, uznávaný ekonóm, viceguvernér Národnej banky Slovenska a autor bestselleru – Rýchlokurz geniality Tešiť sa môžete aj na spoločný motivačný koučingový workshop, v ktorom si odpoviete na kľúčové otázky pre rok 2023.  Akčné ženy vám zasa prezradia, čo všetko pre vás pripravujú počas celého roka 2023. Ako urobiť “akčný krok” a plniť si sny v roku 2023? Prezradíme vám posledný januárový štvrtok. Tak si rezervujte svoju vstupenku v Bratislave, čo najskôr. 

V januári sa chceme dobre sa naladiť, naštartovať sa do nového roka s radosťou, motiváciou a víziou. Nechýbajú konkrétne akčné kroky, nové trendy a praktické know how k vášmu podnikaciu. Zosumarizujte svoje dáta, pozrite sa na vaše hospodárske výsledky a nastavte sa na základe toho v podnikaní a kariére pre rok 2023. 

žiadne príspevky na zobrazenie