Črtá sa prestupová bomba v Premier League, Ronaldo si túži zahrať Ligu majstrov

7.7.2022 (Webnoviny.sk) – Anglický futbalový klub FC Chelsea to myslí vážne s angažovaním portugalského útočníka Cristiana Ronalda.

Tvrdí to web španielskeho denníka Marca, ktorý dodáva, že “The Blues” majú tromf v rukáve – môžu 37-ročnému zakončovateľovi ponúknuť účinkovanie v Lige majstrov 2022/2023, čo hráčov súčasný zamestnávateľ Manchester United momentálne nedokáže, keďže v uplynulej sezóne anglickej Premier League skončil až na 6. mieste.

Záujem má viacero klubov

V súvislosti s CR7, ktorý údajne požiadal o možnosť odísť z manchesterského Old Traffordu, sa v uplynulom období špekulovalo o záujme Bayernu Mníchov, Sportingu Lisabon či dokonca Atlética Madrid.

Najvážnejší interes má vraj majiteľ Chelsea Todd Boehly, ktorého konzorcium sa nedávno stalo novým vlastníkom klubu zo Stamford Bridge.

V Manchestri nie sú nadšení

Chelsea potrebuje niekoho, kto by ju potiahol a Cristiano Ronaldo to dokáže,“ píše Marca. Dodáva však, že v Manchestri nie sú nadšení, že by mali pustiť dôležitého hráča priamemu konkurentovi v Premier League.

Cristiano Ronaldo sa zatiaľ nezapojil do prípravy United na novú sezónu 2022/2023. Túži hrať Ligu majstrov a údajne je ochotný vzdať sa pre to statusu najlepšie zarábajúceho hráča v Anglicku.

Viac k témam: Futbalista, Liga majstrov, Premier League, Prestup
Zdroj: Webnoviny.sk – Črtá sa prestupová bomba v Premier League, Ronaldo si túži zahrať Ligu majstrov © SITA Všetky práva vyhradené.