Darujte krv v DoubleTree by Hilton Bratislava

0
Darujte krv v DoubleTree by Hilton Bratislava
freepik.com

Jeden odber krvi môže zachrániť až tri ľudské životy, preto sme sa rozhodli, že sa do tejto aktivity zapojíme aj my.

Po úspešnom darovaní krvi v roku 2023 sa DoubleTree by Hilton rozhodol pokračovať v tejto milej aktivite aj tento rok. V spolupráci s Národnou transfúznou službou SR organizujú akciu s názvom Daruj krv v DoubleTree by Hilton Bratislava.

„Spoločenská zodpovednosť a angažovanosť v komunite sú pre nás viac než len slová; sú to základné kamene nášho brand purpose. S podujatím Daruj krv v DoubleTree by Hilton Bratislava chceme ukázať, že okrem dosahovania zisku je pre nás dôležité podieľať sa na aktivitách, ktoré majú skutočný sociálny vplyv a pomáhajú budovať silnejšiu a zdravšiu komunitu,“ povedal Matej Števove, obchodný a marketingový riaditeľ hotela.

Február v znamení červenej

Zaznačte si do diárov: utorok 27.2.2024 v čase od 8:00 – 11:00 budú pracovníci Národnej transfúznej služby SR v hoteli DoubleTree by Hilton robiť odber krvi. Budeme radi, ak sa do tejto aktivity zapojíte v čo najhojnejšom počte.

Odber bude prebiehať v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton Bratislava.

Príjemné prostredie hotela s parkovaním

„Chcel by som sa tiež poďakovať spoločnosti Bookio za ich bezplatnú podporu a sprístupnenie registračného formulára, vďaka ktorému sa môžu účastníci registrovať na presný čas. Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe nemá nikto času nazvyš. Je pre nás dôležité, aby bol proces darovania čo najpohodlnejší Preto sa darovanie krvi bude konať v príjemných priestoroch nášho hotela s bezplatným parkovaním pre všetkých darcov,“ dodal Števove.

Aby ste nemuseli dlho čakať v rade, je pripravený registračný formulár, ktorý nájdete na adrese: https://doubletree-bratislava.sk/daruj-krv/. Prosím zaregistrujte sa, aby organizátori vedeli s kým môžeme počítať. Tešíme sa na každého, kto príde darovať krv.

Všeobecné podmienky na darovanie krvi:

  1. vek od 18 do 60 rokov, v prípade pravidelných darcov do 65 rokov,
  2. telesná hmotnosť nad 50 kg, na výjazde max. 120 kg,
  3. muži môžu darovať celú krv každé 3 mesiace, celkovo 4-krát do roka, ženy každé 4 mesiace, celkovo 3-krát do roka,
  4. dobrý zdravotný stav bez užívania liekov (prípustné sú antikoncepcia, vitamíny a výživové doplnky, Euthyrox pri liečbe zníženej funkcii štítnej žľazy, maximálne 1 druh antihypertenzíva neužiť v deň darovania),
  5. bez akútnej infekcie alebo akéhokoľvek subjektívneho/objektívneho zhoršenia zdravotného stavu.
  6. viac informácií nájdete na stránke Národná Transfúzna Služba (ntssr.sk)

Veľmi nám pomôže, ak pozvete aj svojich známych a kamarátov, prípadne prezdieľate tento event.

Jeden odber krvi môže zachrániť až tri ľudské životy

Darovanie krvi je skutočným „darom života“, ktorý môže zdravý jedinec poskytnúť ľuďom v núdzi. Podľa Národnej transfúznej služby SR, jeden odber krvi môže zachrániť až tri životy. Tento akt humánneho altruizmu je bezpečný, jednoduchý a má obrovský význam pre tých, ktorí potrebujú transfúzie krvi po úrazoch, operáciách alebo v dôsledku chorôb.
DoubleTree by Hilton Bratislava, ako člen medzinárodnej siete Hilton, sa zaviazal k programu Travel with Purpose, ktorý sa sústreďuje na pozitívny sociálny dopad a inkluzívny rast v komunitách po celom svete. „Sme odhodlaní neustále hľadať spôsoby, ako prispieť k lepšiemu svetu, a vyzývame našu komunitu, aby sa pripojila k týmto snahám,“ uzavrel Števove.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu