Detské kráľovstvo na záhrade

0
Detské kráľovstvo na záhrade

Počas sociálnej izolácie utrpeli naše sociálne väzby, a hlavne sa tu objavila absencia kontaktu pre naše deti, ktoré dlhšiu dobu nenavštevovali školy, škôlky a krúžky.

Verím, že ak na prechádzke náhodou stretnete nejakého spolužiaka, čo rovnako blúdi bezcieľne, tak je radosť detí neopísateľná. Riešite aj vy aktuálne tému čo s deťmi a aké zaujímavosti im počas dňa ponúknuť?

Milé maminky, čo hovoríte v tomto aktuálnom stave na návštevu detských ihrísk? Patríte do skupiny rodičov, ktorá to absolútne nerieši a detské ihriská navštevujete ako predtým, alebo do tej, ktorá detské ihriská úplne vypustila zo svojich obľúbených destinácií?

Zdroj: Getty Images

Šantenie bez obmedzení

Máte aj vy pri pohľade na vašu záhradu pocit, že sa na nej nejaké to miesto na šantenie detí nájde? Rozmýšľať nad privátnym detským ihriskom na záhrade, alebo chalupe nie je vôbec od veci. Chápem, že hľadanie vhodnej ihriskovej zostavy môže zabrať dosť veľa času a chce veľa nápadov. Bezpečnosť samozrejme hrá hlavnú úlohu, preto je správny výber dôležitý. Ak hľadáte zaručene dobrého a spoľahlivého dodávateľa, tak odporúčame pozrieť ponuku spoločnosti Wickey, ktorá má dlhoročné skúsenosti vo výrobe detských ihrísk.

Týmto výberom zaručene natrafíte na správneho a overeného partnera. Vráťte sa pár rokov späť do vášho detstva a predstavte si, že dostanete takýto obrovský darček- vlastné detské ihrisko, ktoré by bolo len vaše! Krásne, však?

Detské ihrisko Wickey Smart King

Vysnívané ihrisko

Detské ihrisko, ktoré je na vašej záhrade má veľa výhod a niekoľkoročné využitie pre vaše deti. Krásna hojdačka, na ktorej sa decká hojdajú a vy to sledujete priamo z obývačky… Myslím, že fajn predstava premeniť kúsok záhrady na miesto, kde by deti mali svoje kráľovstvo. Aspoň z hľadiska bezpečnosti pri ochrane proti vírusu je to vhodné riešenie. Čas, kedy rodičia pracujú na home office – a potrebujú deťom dopriať dostatok času na šantenie a pobyt na čerstvom vzduchu, – je záhradné detské ihrisko jednou z veľmi dobrých možností. Súčasťou ihriska môžu byť komponenty, ktoré vaše deti zaujímajú. Ihrisko si môžete naozaj vkusne vyskladať z hojdačiek, šmýkačiek, pieskovísk, alebo lezeckej steny. Záleží na tom, čo vaše deti radi na ihriskách robia a ktoré činnosti obľubujú.

Vlastnoručne a od profesionálov

Ak máte doma zručného majstra, nepochybujeme o tom, že detské ihrisko od Wickey určite poľahky podľa podrobného návodu zloží. Materiály, ktoré Wickey na výrobu ihrísk používa sú ekologické a nezaťažujú životné prostredie. Ihriská sú z borovicového a smrekového dreva. Ihriská vydržia roky a okrem vašich detí sa na nich vyšantia aj vaše vnúčatá. Tak čo? Už si v hlave vizualizujete to vysnívané detské kráľovstvo pre svoje deti? Prajeme vám, aby ste sa správne rozhodli a vybrali si pre vaše deti to najvhodnejšie zloženie záhradného detského ihriska. A teraz hor sa bezpečne do záhrady a hľadajte to správne miesto, kam si ihrisko postavíte.

Želáme vám veľa zdravia a krásnych prežitých dní plných zábavy v tomto zložitom období.

Foto: Pixabay.com

žiadne príspevky na zobrazenie