Emocionálna inteligencia, motivácia a empatia sú najsilnejšie zbrane každého dobrého lídra

pixabay.com

Soft skills boli dlho stigmatizované za femininné, slabé a nepresvedčivé. Práca na emocionálnej inteligencii zlepší váš vzťah k sebe samému, k vašim kolegom, v práci aj doma. EQ+IQ=úspech.

Ak chcete vedieť viac, prihláste sa na náš webinár:

MINDSET/SOFT SKILL

CENA:

10,00 EUR

KEDY A KDE:

9. februára 2022 od 18:00

Online Live cez aplikáciu ZOOM
(link nájdete vo vstupenke a bude vám zaslaný aj na e-mail pred konaním webinára)

EQ, motivácia a empatia sú najsilnejšie zbrane každého dobrého lídra. Soft skills boli dlho stigmatizované za femininné, slabé a nepresvedčivé. Práca na EQ zlepší váš vzťah k sebe samému, k vašim kolegom, v práci aj doma.

Dĺžka trvania: 90 minút.
Pre koho je webinár určený?
Pre ženy, ktoré sa chcú posúvať a rásť, osobnostne aj kariérne.

Viac o spíkerke Mgr. Michaele Králikovej:

Vyštudovala som teológiu a pôvodné jazyky – latinčinu, hebrejčinu a gréčtinu. Rok počas štúdia som strávila na stáži na Floride v USA, kde som sa venovala témam discipleshipu a mentoringu.
Život sa mi zmenil v roku 2012 vďaka účasti v česko-slovenskej televíznej šou Masterchef. Po súťaži som vydala vlastnú kuchársku knihu, viedla som kurzy varenia, účinkovala v reklamných kampaniach, bola súčasťou mnohých projektov so známymi značkami a agentúrami.
V roku 2014 som založila sieť bistro kaviarní a výrobu koláčov Králiková Cafe & Cakes a Manufacture s vlastným produktovým portfóliom a neskôr e-shopom.
V roku 2021 som vydala druhú knihu Stratená, nájdená o svojej ceste k sebaúcte a hraniciach.
Píšem a prednášam o osobnom raste a podnikaní. V januári 2022 som sa stala Google Certifikovanou Trénerkou pre podnikanie a soft skills. Mentorujem a školím na témy duševného zdravia, EQ, soft skills, osobnostného rozvoja a budovania značky (osobnej a firemnej).
Mojimi vášňami sú bezpochyby kreativita a komunikácia. Milujem písanie, cestovanie, varenie, beh, knihy, silnú kávu, skvelé jedlo a víno, obdivujem svetové brandy, nádherný dizajn, architektúru a akékoľvek krásne veci, ktoré mi vyrazia dych.