Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

Eventy

Festival plný krásy, harmónie a výnimočných ľudí

Zdieľať

Jeden z najväčších festivalov zdravého životného štýlu na Slovensku mieri v máji do Banskej Bystrice. HARMÓNIA festival zdravého životného štýlu je podujatie pre všetkých priaznivcov zdravej stravy a pozitívnych inšpirácií. Akcia nie je vekovo obmedzená; vzdelávať, zabávať a naučiť sa niečo nové môžu všetci bez rozdielu. Srdečne pozývame!

Čo je súčasťou tejto akcie? 

  • prednášky plné zážitkov a informácií s odborníkmi a známymi lektormi     na témy týkajúce sa zdravia, krásy, vzťahov, osobného i duchovného rozvoja
  • interaktívne zážitkové workshopy 
  • diskusie, besedy, ukážky cvičenia jogy, meditácie – inšpirácie a pozitívne myšlienky
  • výstava zdravého životného štýlu s viac ako 60tkou vystavovateľov

Užijete si sprievodný program, ktorý obsahuje rôzne merania a diagnostiky zdravia, výživové poradenstvo, pomoc pri chudnutí, ukážky líčenia profesionálmi a v tomto roku pridávame aj zónu športu, koučingovú zónu a kreatívnu zónu.

Pre maminy pripravujeme samostatný blok prednášok so zameraním na plodnosť a život žien na materskej.

 

Viete, kto bude prednášať na 5. bystrickom ročníku HARMÓNIA Festivalu zdravého životného štýlu? MARGIT SLIMÁKOVÁ,…

Zveřejnil(a) Harmónia Festival zdravého životného štýlu dne 2. březen 2018

Na festivale si môžete zacvičiť jogu alebo gymnastiku tváre, môžete meditovať, alebo podstúpiť čistenie, fotenie a diagnostiku vašej aury.

K HARMÓNIA Festivalu zdravého životného štýlu už neodmysliteľne patrí zdravá strava. Vy ju budete môcť nielen ochutnať, ale aj získať praktické tipy ako ju pripravovať. Venovať sa budeme špeciálne zdravým náhradám sladkostí.

A  čo o programe festivalu hovorí autorka celej myšlienky a organizátorka podujatia Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková: „Na 5. ročníku HARMÓNIA festivalu zdravého životného štýlu v Banskej Bystrici vás čaká azda najbohatší program doteraz – spolu viac ako 25 prednášok a workshopov. Na tému Zdravá výživa pre každého bude prednášať vzácny hosť z Českej republiky PharmDr. Margit Slimáková, uznávaná špecialistka na zdravú výživu

festiva harmónia, svetelná terapia, akčné ženy

Zdroj: foto archív Festival Harmónia

a prevenciu. S vysoko aktuálnou témou Manažment stresu príde izraelsko-austrálsky lektor Yehuda Tagar. Každá žena, ktorej nie je ľahostajný svoj vzhľad, ocení tvárovú gymnastiku, ktorú predstaví Iveta Štecová, prvá certifikovaná lektorka tvárovej gymnastiky na Slovensku. Spomeniem aj Dôležitosť pohybových zručností pre úspech v škole a živote – prednášku v podaní psychologičky  a pedagogičky Mgr. et Mgr. Viery Lutherovej.  A nemenej zaujímavé budú i témy terapeutky, koučky a publicistky Mgr. Michelle Mattieligh, napr. Rodová a vzťahová karma. Verím, že toto naše už 18. veľké podujatie (a 5. bystrický ročník) bude opäť stáť za to a  s ponukou prednášok uspokojí aj tých najnáročnejších návštevníkov!“

harmónia, výstavná miestnosť, festival krásy

Zdroj: foto archív Festival Harmónia

Festival sa bude konať v  Hoteli LUX*** v Banskej Bystrici. Prednáškové permanentky sú v už predpredaji a zakúpiť si ich môžete na stránke www.HarmoniaFestival.sk Cena 1-dňovej permanentky je aktuálne 15 Eur. 2-dňovú permanentku zakúpite za 19 Eur. Viac informácií o podujatí, programe aj kompletný cenník vstupeniek nájdete na stránke festivalu Harmonia.

HARMÓNIA Festival zdravého životného štýlu– intenzívne zážitky pre kvalitnejší život!

Tagy
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1
Predchádzajúci článok

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár