Čo by odporúčala herečka Janka Kovalčíková svojmu mladšiemu ja? Nech sa nebojí a je odvážne

0
Čo by odporúčala herečka Janka Kovalčíková svojmu mladšiemu ja? Nech sa nebojí a je odvážne

Otestovali sme spolu s Jankou Peugeot 208. Aký je Janka šofér? Čo by povedala svojmu mladšiemu ja a ako prežila obdobie pandémie? Užite si s nami odvážnu jazdu spolu s herečkou a akčnou ženou Jankou Kovalčíkovou. 

V relácii Akčné ženy Janku vyspovedala naša obchodníčka Kristína, ktorá je tiež veľkým fanúšikom a šoférkou krásneho Peugeot. Mimochodom toto autíčko vyhralo aj cenu Európske auto roka 2020.

Reláciu sme natočíli v spolupráci s PEUGEOT SLOVENSKO.

Janka Kovalčiková je mladá akčná žena, ktorú poznáme najmä zo seriálu Oteckovia. Čo je u nej hnacím motorom? „Veľmi rada sa učím nové veci,“ hovorí Janka. A ako prežívala koronakrízu? „Povymýšľala si rôzne aktivity, len aby som neostala doma „na ocot“ a neplakala do vankúša.“ Rozhodne sa nenudila. „Nie je nič horšie, ako keď sa človek v živote nudí,“ dodáva.

Aké projekty pripravuje?

Natáča ďalšiu sériu Oteckov, v júni mala premiéru v národnom divadle, rozbieha vlastnú produkčnú spoločnosť a chystá sa natočiť minisériu.

„Inšpirovala ma Reese Witherspoon,“ hovorí Janka. Táto herečka založila spoločnosť, ktorá produkuje filmy, pocasty, knihy, kde je v hlavnej úlohe žena a venuje sa ženským témam. „Čiže podobný koncept ako sú Akčné ženy,“ vraví Janka. Aj v štábe sa bude snažiť mať prevažne ženy, ale nie výlučne. „Nebude to také feministické,“ dodáva so smiechom Janka.

Jana Kovalčíkova a jej "malý diabol" Peugeot 208

Čo by odporúčala svojmu mladšiemu ja?

„Nech sa nebojí ničoho, nech sa nebojí komunikovať s ľuďmi a nech je to mladšie ja akčné a nech mu nechýba odvaha,“ odpovedá Janka.

Zužitkovala svoje jazdecké zručnosti aj pri natáčaní? Janka spomína: „Mala som niekde rýchle prifrčať a bol to automat.“ Keďže bola zvyknutá na manuál, bol to trochu stres. Priznáva, že má stres šoférovať cudzie autá a vôbec nevedela zaflekovať. „Aj v seriáloch väčšinou šoférujú muži,“ vraví Janka. A tak ani veľmi nemala príležitosť zužitkovať svoje jazdecké schopnosti.

Aká je Janka šoférka?

Janka vraví, že sa nerozčuľuje a nenadáva, a je skôr prekvapená a čuduje sa, ako a prečo reagujú arogantne iní šoféri. „Keď idem v obci 50-tkou a niekto sa strašne ponáhľa, obehne ma a ešte mi „po taliansky“ gestikuluje, že čo som to spravila, tak to ma vždy prekvapí“: hovorí Janka. Pred jazdením má rešpekt, aj keď je v súkromí temperamentná, za volantom sa ukľudní.

V rozhovore sa dozviete aj:

  • aké auto má Janka a či mu dala aj meno,
  • ako naňho reagujú muži,
  • o čom je jej nový seriál ktorý vytvára,
  • o kom sa málo hovorí,
  • aký má prístup k rodovej rovnosti

žiadne príspevky na zobrazenie