Hnutie Slovensko je pripravené na stretnutie s Ivanom Korčokom, podporí ho aj Patrik Dubovský

0
Hnutie Slovensko je pripravené na stretnutie s Ivanom Korčokom, podporí ho aj Patrik Dubovský

26.3.2024 (SITA.sk) – Hnutie Slovensko je pripravené na stretnutie s občianskym kandidátom na prezidenta Ivanom Korčokom. Informoval o tom hovorca hnutia Matúš Bystriansky. Korčok už v pondelkom uviedol, že s predsedom hnutia Igorom Matovičom komunikuje.

S ohľadom na názorové a hodnotové nastavenie jeho voličov budem rád, keď ich pán Matovič a ostatní členovia hnutia povzbudia k mojej voľbe v druhom kole. V kontakte som aj s pánom Patrikom Dubovským a verím v jeho podporu,“ informoval Korčok.

Dubovský na sociálnej sieti informoval, že sa s Korčokom plánuje stretnúť ešte do Veľkonočných sviatkov. Diskutovať budú o hodnotových a politických prienikoch a predstavách o podpore jeho kandidatúry.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

Počas kampane pred druhým kolom chcem z mojej strany prispieť k realizovaniu týchto našich predstáv a prienikov. O to prosím aj voličov, ktorí mi odovzdali hlas,“ napísal.

Dubovský súčasne vyzval neúspešných kandidátov Jána Kubiša a Krisztiána Forróa (Maďarská aliancia), aby zvážili podporu Korčoka.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Volebná noc Ivana Korčoka (fotografie)

Viac k témam: Kandidát na prezidenta Ivan Korčok (Prezidentské voľby 2024), Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk – Hnutie Slovensko je pripravené na stretnutie s Ivanom Korčokom, podporí ho aj Patrik Dubovský © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie