Inšpiratívna modelka s hendikepom: Odpadnete, keď zistíte, koľko má rokov

0
Inšpiratívna modelka s hendikepom: Odpadnete, keď zistíte, koľko má rokov
Zdroj: IG/be_more_nancy

Búra všetky predsudky. V živote by si nemyslela, že práve ona sa raz stane modelkou.

Reč je o Nancy Harris z Bedfordshiru. Táto prekrásna žena má 56 rokov, hendikep a živí sa ako modelka. Počuli ste dnes už o niečom inšpiratívnejšom?

Nancy mala v minulosti vážny úraz na trampolíne a museli jej amputovať nohu. Život sa jej prakticky obrátil naruby. Nemala to vôbec ľahké. Ako informuje Daily Star, vždy mala problém so sebaláskou a akosi sa nevedela prijať.

„Ako dieťa som sa cítila tučná a škaredá a nikdy som sa neusmievala so zubami,“ uviedla.

Avšak tanec jej robil veľkú radosť a dokonca ho vyučovala. Lenže aj s tým sa musela rozlúčiť, keď prišla o časť nohy. „Pripadalo mi to ako úplne nový svet, s ktorým som nemal žiadne skúsenosti,“ vysvetlila Nancy.

„Realita života s amputovanou nohou sa prehĺbila až vtedy, keď som sa vrátila do práce a veľmi rýchlo som si uvedomila svoje obmedzenia,“ dodala. Žiaľ, veľmi často sa stretávala aj s odpornou diskrimináciou.

Napriek tomu, že väčšinu života sa nemala rada a nevedela, čo bude ďalej, to pravé orechové našla vo svojich 50 rokoch. Práve vtedy sa stala modelkou pre viaceré značky. Zároveň to je nádherný odkaz do sveta, nikdy nie je neskoro na to, aby ste robili to, čo vás naozaj baví a zvládnete všetko.

„Roky osobnej terapie a rekvalifikácie na poradcu mi dodali odvahu netrápiť sa tým, čo si o mne myslia iní, a začať žiť život, aký chcem,“ uzavrela Nancy.

žiadne príspevky na zobrazenie