Jarná edícia v Bratislave: skvelý program, prekvapenie a k tomu mini módna show

0
Jarná edícia v Bratislave: skvelý program, prekvapenie a k tomu mini módna show
akcne zeny

Poďte s nami osláviť jar inšpiratívnym večerom akčných žien v Bratislave! Stretneme sa spolu spoločne so 4 zaujímavými osobnosťami a ich príbehmi. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a pozorností, ktoré pre vás už pripravujeme.

Štyria hostia nám porozprávajú o svojich projektoch a podnikaní, a navyše sa môžete tešiť na módnu show a ukážky z vystúpenia profesionálnych tanečníkov. Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky!

Lístky je možné zakúpiť si iba do 10.4.!

Vytvorila som si svoj mini New York

Prvá spíkerka, Lucia Siposová, herečka, speváčka, autorka a majiteľka vyhľadávaného klubu Red Cat Cabaret nám prezradí, ako sa plní kabaretný sen. Napriek tomu, že ju mnohí odhovárali, pustila sa do dobrodružstva menom podnikanie. Aká bola jej cesta a čo je podľa nej kľúčom k úspechu v umeleckej brandži?

Lucia Siposová
Lucia Siposová

Maľuje a miluje. Trénuje a čaruje. A ešte omnoho viac!

Ak sa Alex Machanová niekto opýta, čím sa živí, povie vám napríklad aj že maľuje a miluje. Servíruje a pomáha. Trénuje a popritom čaruje. Saša je kreatívna duša a v Bratislave si splnila svoj sen – založila si kaviarničku a rozprávkový multifunkčný priestor na rôzne workshopy. Má svoju značku športového oblečenia a aktívne sa venuje svojmu telu – športu a rovnako zdravej strave. Popritom ako akčná žena toho robí omnoho viac. Ale o tom sa už budeme spolu rozprávať na našom evente.

Alexandra Machanová
Alexandra Machanová

Kampaň NEPOROVNÁVAJ SA!

Miroslava Luberdová nám predstaví kampaň, ktorá osloví každú z nás. Bude sa týkať sebadôvery a sebalásky. Povie nám niečo o výžive a úcte k svojmu telu.

Mirka dnes pôsobí ako nutričná poradkyňa, no niekedy sa ešte príležitostne vráti aj ku svojej niekdajšej kariére modelky. Je bývalou slovenskou a európskou vicemiss roka 2003, ktorá však už v tých časoch inklinovala ku kuchyni a kvalitnému jedlu. K jedlu ako k profesii ju priviedol jej syn, ktorému lekári stanovili vážnu diagnózu, s ktorou sa Mirka rozhodla bojovať práve prostredníctvom zdravého a výživného jedla. Organizmus všetko úsilie vrátil späť a Mirka takto synovi pomohla boj s ochorením vyhrať. Dnes okrem iného pomáha v oblasti stravovania sa aj rodinám s podobným osudom.

Luberdova
Miroslava Luberdová

Aké je to byť pri vývoji nových produktov a služieb pre podnikanie?

A aké je mať zodpovednosť za viac ako 98000 firemných klientov? Aké požiadavky majú dnes podnikatelia?

Toto, ale i mnohé iné vám prezradí Matúš Podstrelenec – manažér marketingu pre firemných zákazníkov O2, ktorý robí v rámci svojich kompetencií spolu so svojim tímom všetko, aby vyhovel potrebám meniaceho sa sveta v oblasti podnikania. Do jeho agendy už viac ako 8 rokov spadá vývoj nových produktov a služieb pre segment biznisu. Okrem toho sa stará o externý predajný kanál obchodníkov a partnerov. Ak podnikáte, dozviete sa potrebné informácie, ktoré vám pomôžu splniť nové zákonné podmienky vo vašom biznise.

Matúš Podstrelenec
Matúš Podstrelenec

Sprievodný program

Pripravili sme pre vás krátku show – teasing na vystúpenie The Gentlemen Slovakia. Profesionálni tanečníci, ktorí rozprúdia našu jarnú edíciu podnetným tancom. Pôjde o ochutnávku z ich show, ktorú môžete vidieť celú na niekoľkých miestach na Slovensku.

Srdečne Vás pozývame na MÓDNU PREHLIADKU, ktorá bude súčasťou inšpiratívneho podujatia pre všetky akčné ženy v Bratislave.

Predstavíme vám nové modely na jar a leto 2019 z kolekcie BLACK is BACK a RAINBOW. Sú to naozaj čerstvé novinky, máte sa na čo tešiť!  A máme pre vás zaujímavú ponuku. Staňte sa modelkou a vysuknite sa so značkou sukní pre modernú ženu, Rivicou!

Hlavným partnerom módnej prehliadky je kozmetická značka MARY KAY. Dámy, ktoré vystúpia na módnej prehliadke budú líčené tímom šikovných vizážistiek Evy Beňušovej Benediktovej.

 

Kedy a kde?

Akcia sa bude konať 12. apríla v Campus Cowork City na Staromestskej 3 v Bratislave o 17.00 hod.

Ste takisto akčná žena ako my? A chcete spoznať i ďalšie akčné ženy? Rezervujte si tento večer a čas pre seba!
Tešíme sa na vás v Bratislave!

Lístky je možné zakúpiť si iba do 10.4.!

žiadne príspevky na zobrazenie