Jedno slovo, ktoré by ste nemali požívať v profile online zoznamky

0
Jedno slovo, ktoré by ste nemali požívať v profile online zoznamky
unsplash.com

Toto jediné slovo by ste nikdy nemali zahrnúť do svojho profilu na online zoznamke. Zbytočne by ste odradili potenciálnych partnerov svojou negativitou.

Vytvorenie dokonalého zoznamovacieho profilu na prilákanie potenciálneho partnera môže byť náročné. Je ťažké predvídať, čo si budú myslieť ľudia na druhom konci aplikácie. Váš profil by mal byť jedinečný a odzrkadľovať vašu osobnosť, ale existujú určité zoznamovacie profily, ktoré nie sú univerzálne – napríklad používanie určitého trojpísmenového slova. Podľa odborníkov na zoznamovanie jediné slovo, ktoré by ste nikdy nemali zahrnúť do svojho online zoznamovacieho profilu, je „nie“.

Pesimistický podtón

Slovo „nie“ je pravdepodobne prítomné na viacerých zoznamovacích profiloch, ako ste si uvedomili. Zvyčajne sa objavuje v kontexte fráz ako „žiadni hráči“, „žiadna dráma“ alebo „žiadne vzťahy“. Ale uvedenie „nie“ vo vašom profile mu dáva pesimistický podtón – aj keď to pravdepodobne nie je váš zámer.

„Toto sa označuje ako negatívny, obranný jazyk,“ hovorí poradca pre online zoznamky Eddie Hernandez. „Naznačuje to, že používateľ vyzerá, že má pochybnosti o ľuďoch alebo že neverí, že druhí ľudi majú čistý štít, aby s nimi mohli začať randiť.“ Hernandez navrhuje nahradiť tento jazyk pozitívnejším opisom, zameraním sa na to, čo chcete.

Prečítajte si: 11 výstražných signálov na prvom rande

unsplash.com

Ako prilákať správneho partnera

Napísanie pozitívnejších vyhlásení, ktoré sa zameriavajú na to, čo skutočne hľadáte, s väčšou pravdepodobnosťou priláka toho správneho partnera pre vás. Jasné, priamočiare slová, ako napríklad „hľadám oddaný vzťah a som nadšený zoznámiť sa s tými, ktorí hľadajú vzťah s dlhodobou víziou“, sú podľa Hernandeza optimálne.

Zameranie sa na to, čo od vzťahu nechcete, stavia múr medzi vami a prípadnými vzťahmi. „Je dosť ťažké zoznámiť sa s ľuďmi v zoznamovacích aplikáciách. Pridávanie negativity akýmkoľvek spôsobom slúži len na to, aby ste ľudí odháňali,“ hovorí profesionálny autor zoznamovacieho profilu Eric Resnick. Zahrnutie príliš veľa negatívneho jazyka spôsobí, že potenciálne skvelý „match“ sa prešmykne tesne okolo vás, aby sa vyhli vašej batožine a negativite, hovorí.

Prečítajte si: 15 tipov na perfektné prvé rande

pixabay.com

Profily by mali byť pozitívne a pútavé

Ďalším slovom, ktorému sa treba vyhnúť v skupine so slovom „nie“, je predpona „ne“. „Profily na zoznamke by mali byť pozitívne. Ak poviete „nehľadám“ alebo „tento typ človeka mi nemusí posielať správy“, okamžite vloží do vášho profilu negatívny tón,“ hovorí koučka pre zoznamovanie a vzťahy Kat Winny. „Profily by ste mali byť optimistické, pozitívne a pútavé.“

Dajte si preto do svojho profilu radosť tým, že zvýrazníte to, čo chcete, a nie to, čo nechcete. A ak vás zaujíma, ako sa ostatní ľudia vypínajú, štúdia hovorí, že toto je najväčší priekopník pre mužov.

Zdroj: beslifeonline.com, foto: unsplash.com

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu