Kollár nemá problém v komunálnych voľbách podporiť kandidáta aj z hnutia Republika. Ide o to, aký to je človek, vyhlásil

0
Kollár nemá problém v komunálnych voľbách podporiť kandidáta aj z hnutia Republika. Ide o to, aký to je človek, vyhlásil

14.8.2022 (Webnoviny.sk) – Koaličná strana Sme rodina podporí v blížiacich sa komunálnych voľbách na post primátora Bratislavy súčasného starostu bratislavskej mestskej časti Nové Mesto Rudolfa Kusého. Uviedol to predseda Sme rodina Boris Kollár v diskusnej relácii V politike na TA3.

„My budeme podporovať pána Kusého na primátora a v rámci komunálu si môžu predsedovia spolupracovať naprieč celým politickým spektrom,“ povedal Kollár.

S hnutím Republika odmieta spolupracovať, ale zároveň uviedol, že nemá problém podporiť kandidáta strany Republika. „Ide o to, aký to je človek,“ povedal Kollár.

V župných voľbách podporovať súčasného predsedu bratislavského samosprávneho kraja Juraja Drobu neplánujú, chcú totiž podporiť kandidáta strany Za ľudí.

Viac k témam: Komunálne voľby 2022 na Slovensku, Primátor Bratislavy
Zdroj: Webnoviny.sk – Kollár nemá problém v komunálnych voľbách podporiť kandidáta aj z hnutia Republika. Ide o to, aký to je človek, vyhlásil © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu