Konferencia, ktorá spája všetky ženy

0
Konferencia, ktorá spája všetky ženy
superfeel

Chcete stretnúť úspešné a známe Slovenky na jednom mieste? Príďte sa pozrieť na októbrovú konferenciu SUPERfeel! Za organizáciou stojí bývalá modelka Ivana Kičikoleva a jej program je nabitý známymi a úspešnými ženam a ponúkne aj  atraktívne sprievodné aktivity.

Jana Pištejová, Veronika Vágner Husárová, Mirka Luberdová, Lucia „Lucid“ Sládečková, Martina Krnáč Valková, Zuzana Zeman či Natália Selveková prijali pozvanie do panelových diskusií.

Využiť môžete bezplatnú diagnostiku pleti od spoločnosti Kompava, skríningové vyšetrenie organizmu na prístroji BICOM Body Check, prednášať budú lekári aj odborníci z rozličných oblastí. SUPERfeel konferencia sa koná už 19. októbra v bratislavskom Austria Trend Hotel, vstupenky sú v predaji online!

Témou konferencie, ktorá sa bude konať 19. októbra, je Žena a jej role v živote. Žena – matka, partnerka, podnikateľka. Novinkou aktuálneho ročníka sú panelové diskusie s prednášajúcimi. SUPERfeel konferencia je ideálna na získavanie nových pracovných kontaktov v mimoriadne priateľskej, uvoľnenej atmosfére.

Tieto úspešné ženy stretnete

SUPERfeel konferencia je deň plný prednášok, motivačných príbehov, inšpirujúcich prejavov a podporných slov, zároveň možnosť, ako nadviazať nové kontakty a úspešne „networkovať“. Využite príležitosť diskutovať s top modelkou Martinou Krnáč Valkovou, ktorá založila úspešný brand Lulubee, prinášajúci na náš trh prémiové značky kočíkov, nábytku a doplnkov. Natália Selveková, riaditeľka prestížnej kliniky Envy, príde na SUPERfeel porozprávať o tom, ako naštartovať svoj biznis a zmeniť svoj malý sen na úspešnú firmu s medzinárodnými ambíciami.

O svoj príbeh sa podelí Zuzana Zeman, návrhárka šperkov, odborníčka na diamanty a drahokamy, ktorá poradí, ako nájsť rovnováhu medzi hektickým pracovným svetom a súkromím venovaným rodine, priateľom a sebe.

Superfeel 1. narodeniny
Superfeel 1. narodeniny

Ženy z oblasti zdravia a krásy

Konferencie sa zúčastní aj Želmíra Komorechová, zakladateľka a konateľka úspešnej spoločnosti Kompava, výživová poradkyňa Mirka Luberdová či life – koučka Janette Šimkovou so svojou prednáškou Prečo sa ženy rozvádzajú a muži zahýbajú. O kulte ženskej krásy bude rozprávať úspešná slovenská návrhárka Jana Pištejová, top vizážistka Lucia „Lucid“ Sládečková či bývalá Miss Slovensko 2007 Veronika Vágner Husárová. 

Tematickými piliermi konferencie SUPERfeel sú vzťahy, zdravie, psychosomatika, sebarozvoj, ezoterika, motivácia. Konferencia pre ženy je venovaná tým, ktoré sa chcú rozvíjať a duševne rásť. Najbližšia SUPERfeel konferencia sa koná 19. októbra v bratislavskom hoteli Austria Trend Hotel a začína o 14:00 hod. Vstupenky sú v predaji online: http://superladies.sk/produkt/superfeel/

žiadne príspevky na zobrazenie