Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN

Konferencia pre ženy WomenTech Global Conference zjednotí 100 000 žien v oblasti technológií

REDAKCIA
Zdieľať

V júni sa chystá veľká ŽENSKÁ GLOBÁLNA KONFERENCIA 2021. Konať sa bude od 7. do 11. júna online.

Inšpirujúce príbehy, otvorená spolupráca, technické inovácie Spojte 100 000 žien v technike, aby ste dosiahli zmenu s cieľom a dopadom. Sieť WomenTech organizuje druhé vydanie najväčšej konferencie o virtuálnych technológiách pre ženy, menšiny a ich spojencov v oblasti technológií, globálnu konferenciu WomenTech 2021 – 7. júna – 11. júna.

Názov udalosti: WomenTech Global Conference 2021

Miesto konania: Virtual on Hopin 

URL udalosti: https://www.womentech.net/women-tech-conference

Dátum udalosti: 7. – 11. júna 2021 (pondelok – piatok)

Ciele konferencie

Cieľom konferencie je opäť zjednotiť 100 000 žien v oblasti technológií z celého sveta. Téma tohtoročnej konferencie sa vyvíja okolo Future of Work, Open Collaboration, Tech Innovation a toho, ako my ako komunita môžeme ovplyvniť a zmeniť svet. # WTGC2021 bude predstavovať technologických profesionálov, inovátorov v odbore, okolo 5 000 sieťových ambasádorov WomenTech a 500 reproduktorov z celého sveta.

Niektoré z prednášajúcich sú najuznávanejšie ženy v oblasti technológií, vrátane technológov a lídrov zo spoločností ako Amazon, Discovery, Disney, Facebook, Google, IBM, Microsoft a mnohých ďalších.

Inšpirujte sa, pôsobte, formujte budúcnosť.

„Minulý rok v júni, práve keď svet dosiahol vrchol smútku a uzamknutia, sme poskytli bezpečný priestor pre viac ako 141 000 žien a menšín, aby sa o ne mohli podeliť, učiť sa a zjednotiť. Pre niektorých to poskytlo nádej, pre iných nové pracovné príležitosti a pre nás spôsob, ako pokračovať v našej misii, pretože sme museli zrušiť viac ako 100 offline akcií a sieťových aktivít,“ hovorí Anna Radulovski, zakladateľka a generálna riaditeľka spoločnosti WomenTech Network.

Anna Radulovski

Ďalej pokračuje: „Tento rok sa viac ako kedykoľvek predtým zameriavame na budovanie inkluzívneho, spravodlivého a udržateľného sveta. Preto je otvorená spolupráca nevyhnutnou súčasťou konferencie. Umožňuje všetkým zúčastneným konať ako katalyzátor pre ženy, aby sa stali súčasťou riešenia tým, že budú viesť cieľ, ľudskosť a dopad.“

Online konferencia umožní účastníkom prístup k najlepším menám v odbore prostredníctvom inšpiratívnych živých vystúpení, pútavých panelov, technických workshopov, kariérneho expa a virtuálnych stretnutí zameraných na priame kontakty, vďaka ktorým sa budú môcť učiť prostredníctvom praktických rád, získavať praktické skúsenosti, rozširovať svoje skúsenosti siete a rozvíjať svoju technologickú kariéru.

Prečítajte si: Ženy môžu mať rovnako úspešnú kariéru vo vede a technike ako muži, potrebujú len väčšiu motiváciu

Ženy v oblasti technológií

Konfrencia umožní spoluprácu medzi účastníkmi, aby hľadali riešenia pálčivých problémov žien a menšín v oblasti technológií. Organizácie podporujúce WomenTech Network pracujú na rozmanitejšom a inkluzívnejšom technologickom priemysle. Vďaka tomu je pre účasť jednotlivcov na konferencii možné získať viac ako 10 000 štipendií.

Medzi top tohtoročných partnerov patria Amazon, Coca-Cola, Discovery, Disney, Global Savings Group, Microsoft, Mimecast, Miro, Ocrolus, OLX Group, Paysafe, SUSE, Synopsys a mnoho ďalších.

Vďaka stovkám organizovaných podujatí, veľvyslancom na všetkých kontinentoch a skutočne globálnemu zameraniu sa sieť WomenTech Network zamerala na poskytnutie odrazového mostíka pre ženy v oblasti technológií v ktorejkoľvek fáze svojej kariéry, ktoré sa chcú spojiť s ľuďmi, ktorí majú podobný názor, inšpirujúcimi rečníkmi, poprednými technologickými firmami a inovatívnymi startupmi. Tie si za svoje poslanie kladú pozitívnu zmenu a podporu kultúr rozmanitosti, začlenenia a spolupatričnosti.

Anna Radulovski

Networking za pomoci Hopinu

Virtuálna udalosť bude opäť bežať na najmodernejších technológiách poskytovaných Hopinom a ponúkne veľa príležitostí na vytváranie sietí v čase spoločenského dištancovania. Expozícia partnerov a kariéry navyše poskytne účastníkom nový spôsob spojenia so spoločnosťami, ktoré podporujú sieť WomenTech Network a v súčasnosti hľadajú zamestnanie.

Vstupenky získate tu.

O štipendium požiadajte tu: https://www.womentech.net/apply-for-scholarship

Podajte žiadosť o slovo tu: https://www.womentech.net/form/apply-to-speak

Pripojte sa k nám opäť na misii a zvyšujte povedomie na Twitteri, Facebooku a LinkedIn, aby ste spojili 100 000 žien, aby podporili zmenu. Každý, kto má záujem o pripojenie k sieti WomenTech Network, môže nájsť podrobnosti o všetkých globálnych udalostiach, novinkách a aktualizáciách tu.

V prípade partnerstiev so sieťou WomenTech Network sa spojte s Annou Radulovski alebo píšte e-mail partnerships@womentech.net.

O sieti WomenTech

Sieť WomenTech je najväčšou komunitou žien v oblasti technológií s viac ako 4 800 veľvyslancami zastupujúcimi 137 krajín. Od roku 2018 jej zakladatelia angažovali +100 000 technologických špecialistov, aby sa pripojili k budovaniu rozmanitej globálnej komunity. Tá inšpirujuje a oslovujuje +1 milión ľudí, a to iba v roku 2020.

Sieť sa snaží zvýšiť rodovú rozmanitosť na pracovisku s cieľom zlepšiť rovnosť vo všetkých oblastiach, ako je zastúpenie, povýšenie a rovnaká mzda. Poslaním siete je posilňovať spoločenstvá talentovaných a motivovaných žien v oblasti technológií. A to prostredníctvom rozvoja vodcovských schopností, profesionálneho rastu, mentorstva a networkingových akcií. Aby ich predstavovala rovnako zmýšľajúcim ľuďom, inšpirovala rečníkov a otvorila príležitosti k popredným spoločnostiam a inovatívnym startupom, ktorých cieľom je vytvárať rozmanité tímy a kultúru spolupatričnosti.

Profily na sociálnych sieťach:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/womentech-network/

Twitter: https://twitter.com/WomenTechNet

Facebook: https://www.facebook.com/womentech.net

Instagram: https://www.instagram.com/womentechnet

Hashtagy: # WTGC2021 #WomenInTech @WomenTechNet

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X