Otestujte s nami vysokoúčinné lipozomálne magnézium s vitamínom B6

1
Otestujte s nami vysokoúčinné lipozomálne magnézium s vitamínom B6

Počuli ste už o lipozomálnej forme vitamínov a výživových doplnkov? Nie? Tak je najvyšší čas to zmeniť. Vďaka Akčným ženám a spoločnosti Adelle Davis máte teraz jedinečnú možnosť zadarmo otestovať prvotriedne lipozomálne magnézium s vitamínom B6 s vysokou vstrebateľnosťou.

Horčík (magnézium) potrebuje každá bunka v tele, vrátane mozgu, súčasne s vitamínom B6. Vitamín B6 zo stravy sa veľmi ťažko vstrebáva bez prítomnosti horčíka. Spojenie magnézia a vitamínu B6 v lipozomálnej forme zabezpečí prenos oboch látok priamo do bunky. Zbavia vás svalových kŕčov, bolestí hlavy, únavy, menštruačných bolestí, spevia vaše kosti a zabezpečia pokojnú a vyrovnanú myseľ.

Väčšie množstvo vitamínu B6 potrebujú ľudia, ktorí majú veľký prísun bielkovín (napríklad profesionálni športovci), ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu, osoby trpiace celiakiou a niektorí chronicky chorí ľudia. Vitamín B6 je odporúčaný pri chudokrvnosti a nervových problémoch.

Hľadáme 100 žien, ktoré dostanú od spoločnosti Adelle Davis prvotriedne lipozomálne magnézium s vitamínom B6 v hodnote 17€ ÚPLNE ZADARMO. Jediné, čo musíte spraviť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní, dať nám dôkladnú spätnú väzbu a šíriť aktívne na svojej sociálnej sieti, že testujete produkt s Akčnými ženami. Je pre nás dôležité, aby ste nám v dotazníku napísali, ako ste boli s týmito produktami spokojné. Rovnako nás poteší aj váš komentár – prečo by ste chceli s nami testovať, priamo pod týmto článkom.

(UPOZORNENIE: Ak nevyplníte dotazník po ukončení testovania, do budúcna už nebudete môcť byť zaradené do ďalšej testovačky.)

Aké ženy hľadáme?

Ak spĺňate niektoré z nasledovných kritérií, môžete sa bez problémov prihlásiť do nášho testovania. Hľadáme ženy, ktoré:

 • vedú aktívny životný štýl (pravidelne športujú, dbajú na zdravú stravu…)
 • trpia niektorými z nasledovných ťažkostí: svalové kŕče, svalové tiky, bolesti hlavy, menštruačné bolesti, únava, stres, nervozita, tetánia a iné
 • nepoznajú lipozomálnu formu doplnkov a radi by ju vyskúšali
 • dopĺňajú si magnézium tradičnými formami a chceli by vyskúšať túto prevratnú novinku.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom TOHTO DOTAZNÍKA.

ÚČINKY MAGNÉZIA/HORČÍKA V SKRATKE
 • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnemu fungovaniu psychiky
 • prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov
 • prispieva k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu svalov
 • pomocou neho je možné znížiť vyčerpanie a únavu
ÚČINKY VITAMÍNU B6 V SKRATKE
 • prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
 • prispieva k správnej tvorbe červených krviniek
 • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnemu fungovaniu psychiky
 • prispieva k regulácii hormonálnej činnosti

Najväčším nedostatkom bežných foriem vitamínov a iných doplnkov výživy, ako sú tabletky, prášky alebo nápoje, je, že sa prevažná časť samotného doplnku výživy znehodnotí už v tráviacej sústave a na miesto určenia v našom tele sa dostane iba malá časť množstva uvedeného na obale výživového doplnku.

Lipozomálna forma má na rozdiel od bežných foriem až 6-krát vyššiu vstrebateľnosť. Pre porovnanie  rôznych foriem:

kapsule, tablety, prášková forma                             vstrebateľnosť do 20 %

vitamín C podávaný injekciou priamo do žily         vstrebateľnosť približne 70 %

lipozomálna forma                                                        vstrebateľnosť vyše 90 %

Viac sa o pozitívnych účinkoch týchto doplnkov, ako aj o samotnej spoločnosti Adelle Davis a ich filozofii dozviete v TOMTO ROZHOVORE.

žiadne príspevky na zobrazenie

1 komentár

 1. Ja by som rada otestovala tento produkt, nakolko čas od času hlavne po cvičení užívam obyčajné Magnézium. Počas alebo po cvičení ma potrápia svalové kŕče a v práci bývam unavená takže Magnézium ma na čas zachráni. Dbám aj na zdravý stravovací jedálniček ale niekedy ho potrebujem doplniť aj v takejto liekovej forme. Ďakujem.