Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

MAGAZÍN MARKETING TESTOVANIE TIPY VYCHYTÁVKY ZDRAVIE ZDRAVIE Zdravie a krása ZDRAVIE ŽENY Zdravý život

Otestujte s nami vysokoúčinné lipozomálne magnézium s vitamínom B6

Zdieľať

Počuli ste už o lipozomálnej forme vitamínov a výživových doplnkov? Nie? Tak je najvyšší čas to zmeniť. Vďaka Akčným ženám a spoločnosti Adelle Davis máte teraz jedinečnú možnosť zadarmo otestovať prvotriedne lipozomálne magnézium s vitamínom B6 s vysokou vstrebateľnosťou.

Horčík (magnézium) potrebuje každá bunka v tele, vrátane mozgu, súčasne s vitamínom B6. Vitamín B6 zo stravy sa veľmi ťažko vstrebáva bez prítomnosti horčíka. Spojenie magnézia a vitamínu B6 v lipozomálnej forme zabezpečí prenos oboch látok priamo do bunky. Zbavia vás svalových kŕčov, bolestí hlavy, únavy, menštruačných bolestí, spevia vaše kosti a zabezpečia pokojnú a vyrovnanú myseľ.

Väčšie množstvo vitamínu B6 potrebujú ľudia, ktorí majú veľký prísun bielkovín (napríklad profesionálni športovci), ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu, osoby trpiace celiakiou a niektorí chronicky chorí ľudia. Vitamín B6 je odporúčaný pri chudokrvnosti a nervových problémoch.

Hľadáme 100 žien, ktoré dostanú od spoločnosti Adelle Davis prvotriedne lipozomálne magnézium s vitamínom B6 v hodnote 17€ ÚPLNE ZADARMO. Jediné, čo musíte spraviť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní, dať nám dôkladnú spätnú väzbu a šíriť aktívne na svojej sociálnej sieti, že testujete produkt s Akčnými ženami. Je pre nás dôležité, aby ste nám v dotazníku napísali, ako ste boli s týmito produktami spokojné. Rovnako nás poteší aj váš komentár – prečo by ste chceli s nami testovať, priamo pod týmto článkom.

(UPOZORNENIE: Ak nevyplníte dotazník po ukončení testovania, do budúcna už nebudete môcť byť zaradené do ďalšej testovačky.)

Aké ženy hľadáme?

Ak spĺňate niektoré z nasledovných kritérií, môžete sa bez problémov prihlásiť do nášho testovania. Hľadáme ženy, ktoré:

 • vedú aktívny životný štýl (pravidelne športujú, dbajú na zdravú stravu…)
 • trpia niektorými z nasledovných ťažkostí: svalové kŕče, svalové tiky, bolesti hlavy, menštruačné bolesti, únava, stres, nervozita, tetánia a iné
 • nepoznajú lipozomálnu formu doplnkov a radi by ju vyskúšali
 • dopĺňajú si magnézium tradičnými formami a chceli by vyskúšať túto prevratnú novinku.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom TOHTO DOTAZNÍKA.

ÚČINKY MAGNÉZIA/HORČÍKA V SKRATKE
 • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnemu fungovaniu psychiky
 • prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov
 • prispieva k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu svalov
 • pomocou neho je možné znížiť vyčerpanie a únavu
ÚČINKY VITAMÍNU B6 V SKRATKE
 • prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
 • prispieva k správnej tvorbe červených krviniek
 • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnemu fungovaniu psychiky
 • prispieva k regulácii hormonálnej činnosti

Najväčším nedostatkom bežných foriem vitamínov a iných doplnkov výživy, ako sú tabletky, prášky alebo nápoje, je, že sa prevažná časť samotného doplnku výživy znehodnotí už v tráviacej sústave a na miesto určenia v našom tele sa dostane iba malá časť množstva uvedeného na obale výživového doplnku.

Lipozomálna forma má na rozdiel od bežných foriem až 6-krát vyššiu vstrebateľnosť. Pre porovnanie  rôznych foriem:

kapsule, tablety, prášková forma                             vstrebateľnosť do 20 %

vitamín C podávaný injekciou priamo do žily         vstrebateľnosť približne 70 %

lipozomálna forma                                                        vstrebateľnosť vyše 90 %

Viac sa o pozitívnych účinkoch týchto doplnkov, ako aj o samotnej spoločnosti Adelle Davis a ich filozofii dozviete v TOMTO ROZHOVORE.

Tagy
Martina Beňová

Snažím sa robiť veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života.

 • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

1 Komentár

 1. Martina Begalová 17 mája, 2021

  Ja by som rada otestovala tento produkt, nakolko čas od času hlavne po cvičení užívam obyčajné Magnézium. Počas alebo po cvičení ma potrápia svalové kŕče a v práci bývam unavená takže Magnézium ma na čas zachráni. Dbám aj na zdravý stravovací jedálniček ale niekedy ho potrebujem doplniť aj v takejto liekovej forme. Ďakujem.

Zanechaj nám svoj komentár