Ktorú vlastnosť ženy ostatní považujú za najpríťažlivejšiu?

0
Ktorú vlastnosť ženy ostatní považujú za najpríťažlivejšiu?
pixabay.com

Ak máte túto vlastnosť, budete pri zoznamovaní úspešnejší. Ak ste vyrastali pri sledovaní množstva televízie a filmov ako väčšina detí, je pravdepodobné, že ste mali dojem, že ženy, ktoré nosia vysoké opätky a červený rúž, sú stelesnením krásy.

Ale ako ste vyrastali, pravdepodobne ste sa naučili, že ženská sexualita je oveľa zložitejšia než len to, ako žena vyzerá alebo čo nosí. Takže, čo robí ženu skutočne sexi?

Samozrejme, je to subjektívne. Podľa jedného odborníka však ich príťažlivosť prudko stúpa, keď sú ženy skutočne spokojné samy so sebou.

Existuje priama súvislosť medzi tým, ako sexi vás vnímajú a ako veľmi sa máte radi,“ hovorí dohadzovačka Channa Bromley. „Moji klienti mi hovoria, že žena je najviac sexi, keď pozná svoju vlastnú hodnotu a viac investuje do seba a do svojho bohatého, plnohodnotného života.“

Prečítajte si: 4 veci, kvôli ktorým muži strácajú záujem 

Uprednostnujte seba a robte si plány

Milovať sám seba však neznamená byť arogantný, hovorí Bromely, je to spôsob správania sa, ktorý naznačuje, že ste sebavedomí a naplnení sami sebou. Bromley odporúča, aby ženy, ktoré začínajú randiť, ​​naďalej uprednostňovali samy seba, robili si zábavné plány s priateľmi a zostali zaneprázdnené.

Keď potenciálni partneri vidia ženu ako niekoho, kto vedie plnohodnotný život, túžia byť toho súčasťou. A milovať seba samého prináša do každého rozvíjajúceho sa vzťahu určitú lákavú energiu. „Ide o to, aby ste mali spoločenský, spontánny, pre život nadšený postoj a mali energiu, ktorú treba priniesť do rozhovorov,“ hovorí Bromley.

pixabay.com

Poznajte svoju hodnotu

Ďalším dôvodom, prečo je milovať seba samého, je príťažlivé sebavedomie, ktoré s tým prichádza. Pozoruhodná štúdia z roku 2002 publikovaná v časopise Journal of the International Association for Relationship Research zistila, že muži aj ženy hodnotili sebavedomie ako vysoko príťažlivú vlastnosť potenciálneho partnera.

Takže predtým, ako sa pustíte do nového vzťahu, uistite sa, že poznáte svoju hodnotu. Keď si jeden z partnerov neváži seba a svoj vlastný život, vtedy je pravdepodobnejšie, že sa nezdravo vrhne do vzťahu a opustí vo svojom živote všetko ostatné.

Koniec koncov, milovať sa nie je len sexy, zabraňuje tiež vzniku nerovnováhy vo vzťahu. A ak chcete zvýšiť svoje sebavedomie, pozrite si tento článok, ako si jednoducho a okamžite zvýšiť sebavedomie.

žiadne príspevky na zobrazenie