Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY

Líčením podčiarknete črty. Aké sú najnovšie trendy?

Zdieľať

V roku 2022 Mary Kay oslavuje 25. výročie na českom a slovenskom trhu. Už 25 rokov robíme viac než predaj kozmetiky. Menia životy žien a podporujú naplnenie potenciálu každej ženy.

Na pocite záleží

Líčenie dokáže zvýrazniť črty, ktorými podčiarkneme prirodzenú krásu. Či už sa rozhodnete zvýrazniť oči alebo pery, je dôležité, aby váš vzhľad bol v harmónii s vašim vnútrom. Dekoratívna kozmetika pomáha rozžiariť navonok to, ako sa cítime alebo chceme cítiť. Predstavujeme líniu rúžov, ktoré dodávajú pocit sebavedomia.

Prečítajte si: 6 jednoduchých rád, ako sa starať o suchú pleť

Hydratačný rúž pery milujú

Nový Mary Kay® Vysoko hydratačný rúž plní aj najnáročnejšie očakávanie od líčenia pier a všetko, čo pery milujú. Luxusnú farbu rúžu a hodvábny pocit hydratácie na pokožke. Vyživujúce a vysoko hydratačné zloženie hodvábneho rúžu obsahuje slnečnicový olej, karnaubský vosk a ošetrujúci vitamín E. Účinky týchto zložiek poskytujú benefity balzamu na pery, ktoré sa snúbia s bohatou farbou rúžu. V ponuke je osem farebných odtieňov, ktoré ladia s každým tónom pleti.

Pridajte sa k ženám, ktoré mali možnosť Mary Kay® Vysoko hydratačný rúž testovať a ocenili jeho hodvábnu ľahkosť na perách, príjemnú vanilkovú vôňu a nádherne prirodzený lesk.

Zdroj: Mary Kay

REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

X