LinkedIn ako marketingový nástroj

0
LinkedIn ako marketingový nástroj

Stále nevyužívate poriadne svoj Linkedin? A vedeli ste, že je možné, aby sa stal vašim silným marketingovým nástrojom?

Kedy: 17. máj – od 17:00 do 20:00
Kde: Coworking Cvernovka (Račianska 78)
Cena: 15 EUR
Lístok si môžete kúpiť tu.
O sile a využití LinkedIn nám príde porozprávať viac:
Kristina Kovacikova
Kristína je partnerom v spoločnosti EXACT RECRUITMENT. Vedie a mentoruje tím headhunterov, špecializovaných sa na senior sales a technické pozície. Spolu s Ivanou Brutenič je odborným garantom konferencie TREND LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend. Pôsobila v nadnárodnej konzultačnej spoločnosti Accenture, v medzinárodnej automotive spoločnosti Mercedes a v jednej z najlepších online reklamných agentúr na trhu.Špecializuje sa na employment branding, social media kampane a tréning out-of-the-box myslenia pre manažérov. V rámci svojich LinkedIn služieb im pomáha trénovať kreativitu, pozerať sa na recruitment aktivity na sociálnych médiách inak a zlepšovať ich výsledky. Tému kreativity v manažmente lektoruje aj na Ekonomickej univerzite v Bratislave.
Martina Jurošková
je marketingový a komunikačný špecialista vo firmes QBSW. Štúdium manažérskej informatiky a marketingu na Univerzite Komenského zaviedlo Tinu na marketingové oddelenie do softvérového domu QBSW. V rámci svojich každodenných povinností sa venuje podpore predaja, externej a internej komunikácii, spravovaniu sociálnych sietí a HR marketingu.
Ako čerstvý absolvent úspešne zvládla zodpovednosť za rebranding spoločnosti. Jej príchodom do QBSW sa zvýšilo povedomie o značke, pomohla firmu prebudiť k životu a zažité stereotypy zmenila na niečo nové a zaujímavé. Vo svojej práci sa venuje aj vhodnému využitiu sociálnych sietí ako sú Facebook a LinkedIn, pretože verí, že sú dnes nositeľmi informácií pre verejnosť.Ako Tina úspešne zvládla vybudovať firemný LinkedIn profil? Prezradí nám v diskusii ona sama.
Už je možné aj kúpiť si vstupenku priamo tu: https://tickpo.sk/detail/linkedin-ako-marketingovy-nastroj-401

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu