Májový Burzoblšák

0
Májový Burzoblšák
Foto: Burzoblšák

Už sa neviete dočkať? Keď bude slnečno, vidíme sa v prírode!

Ako už samotný názov napovedá, že sa v príapade pekného počasia bude Burzoblšák presúvať do vonkajších priestorov Základnej školy Pavla Marcelyho na Drieňovej 16. Aj preto si nenechajte ujsť tohtoročné májové komunitné podujatie v celej svojej kráse, no najmä kvalite.

KDE: ZŠ Drieňová 16, BA

KEDY: 5. mája 2018

Svoju rannú kávičku, doobedňajší snack, ľahký obed či olovrant si odteraz budete môcť vychutnať v úplne novej, viacsedadlovej „jedáckej“ zóne. K dispozícii teda bude už tradične fungujúci streetfood stánok a prídu aj predajcovia zdravých koláčov. „Samé dobré veci“ a jedlá si budete môcť vychutnať aj pri limonáde a vode dochutenej domácimi sirupmi.

„Ne – znášaš nakupovanie, ale tvoja polovička si nemá čo obliecť? Nevadí! Zachovaj chladnú hlavu a nezabúdaj ani na to, že „shopping is cheaper than a psychiatrist“. Kým tvoja manželka bude nakupovať, ty si môžeš oddýchnuť  vo vonkajšej oddychovej zóne s vakmi na sedenie, kde určite vydržíš oddychovať hoci aj celý deň. Bojíš sa, že by začalo pršať? To predsa vôbec nemusíš! Tvoju sobotňajšiu siestu nič nepokazí. Nemusíš mať ani dáždnik, a dokonca ani pršiplášť. Niekoľko vonkajších priestorov sú hodené do nového šatu a pribudla im strieška nad hlavou.

Foto: Burzoblšák

Teraz asi premýšľaš, že sa budeš musieť postarať o svoje dve – tri detičky. Nezúfaj! Opak je pravdou. Pre každého rodiča, ktorý si chce oddýchnuť máme novinku. Zábavnú športovú zónu pre deti. A nie hocijakú! Pre vaše ratolesti bude dôkladne pripravená aj pretekárska dráha s odrážadlami. Vaši najmenší si tak budú môcť zasúťažiť a ty sa môžeš tešiť na celé poobedie plné oddychu pri obľúbenom športovom podujatí, šálke kávy či spánku. Ak by tvoje dieťa nebolo práve súťaživým typom drobca či malým vytrvalým športovcom, ale jeho nadanie je orientované viac na umenie, zavolali sme si aj pomocníkov z detskej eventovej agentúry Artlandia. Tí už tradične budú rozvíjať umelecké myslenie tvojich detí v tvorivých dielňach. A aby toho nebolo málo, nebude chýbať ani mimoriadne obľúbené maľovanie na tvár.

Všetci, „Dogloveri“ pozor! Burzoblšák v apríli vyzbieral spolu so Sladkým domovom Trnava 73€.  Sladký domov Trnava sa neustále stará o to, aby boli vaše žalúdky plné. Vravíte si, ako je to možné? Práve oni sú predajcami koláčov, ktoré po celý čas u nás jete. Navyše, ak netúžite po inom, len aby ste boli „A person your dog thinks you are“, vedzte, že z koláčovej tržby prispievate aj na útulky. Doposiaľ sa nám všetkým podarilo pre útulky na Slovensku vyzbierať už viac ako 600€. Práve vy mi môžete pomôcť v tom, aby toho bolo ešte o čosi viac. Nemusí to byť suma v hodnote domu či auta. Úplne postačí malý symbolický cent. Nejde o cifry, ale o dobrý skutok.

V apríli sme fotili tričká, náramky, hrnčeky a tašky s  hercami Noëlom Czuczorom a Mary Havranovou. Pomáhala pri tom šikovná fotografka Kristiana Vavreková a modelmi sa tiež stali aj dva zachránené psíky Snehulienka a Fredy. Aj takýmto spôsobom všetci spoločne podporili kampaň z predaja merchu, z ktorého 100% zisk na pravidelne putuje na podporu útulkov.

Burzoblšák:
8:00 – 14:00 hod. Burzoblšák

Program:
9:00 – 13:00 hod. tvorivé dielne Artlandia

9:00 – 13:00 hod. maľovanie na tvár Artlandia

9:00 – 13:00 hod. detská odrážadlová športová dráha

žiadne príspevky na zobrazenie