Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

MARKETING ODPORÚČANÉ TESTOVANIE

Mamičky, poďte s nami otestovať lanolínovú masť na bradavky

Zdieľať

Začiatky dojčenia nemusia byť zrovna rozprávkou, niekedy skôr pripomínajú hotovú nočnú moru. Nejedna čerstvá mamička trpí silnými bolesťami zapálených, popraskaných a opuchnutých bradaviek, ktoré môžu doslovať znemožniť dojčenie. Otestujte s nami špičkovú lanolínovú masť značky Medela a uvidíte tú zmenu!

Hojivá masť Purelan™ (100% čistý lanolín) na ošetrenie / upokojenie citlivých, boľavých alebo suchých bradaviek. Vytvára na pokožke ochrannú vrstvu, čím slúži aj ako prevencia pred vznikom bolesti alebo podráždením bradaviek počas tehotenstva a dojčenia. Teraz s novou receptúrou – jemnejší, ľahšie sa rozotiera na pokožku. Všestranné využitie: suché pery, nos, zapareniny, odreniny, popraskané päty.

Hľadáme 10 žien (najlepšie dojčiacich mamičiek), ktoré s nami ZADARMO otestujú lanolínovú masť na bradavky značky Medela a poskytnú nám úprimnú a autentickú recenziu.

Jediné, čo musíte spraviť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní, dať nám dôkladnú spätnú väzbu a šíriť aktívne na svojej sociálnej sieti, že testujete produkt s Akčnými ženami a mamami. Je pre nás dôležité, aby ste nám v dotazníku napísali, ako ste boli s týmto produktom spokojné. Rovnako nás poteší aj váš komentár – prečo by ste chceli s nami testovať, priamo pod týmto článkom.

(UPOZORNENIE: Ak nevyplníte dotazník po ukončení testovania, do budúcna už nebudete môcť byť zaradené do ďalšej testovačky.)

Aké ženy hľadáme?

Ak spĺňate niektoré z nasledovných kritérií, môžete sa bez problémov prihlásiť do nášho testovania. Hľadáme ženy, ktoré:

  • sú čerstvé dojčiace mamičky
  • majú ťažkosti s bolestivými, zapálenými či popraskanými bradavkami
  • ešte neskúšali lanolínovú masť na bradavky, prípadne by chceli otestovať novú značku
  • trápia extrémne popraskané pery, lakte či atopický ekzém.

Zapojiť sa môžete JEDNODUCHÝM VYPLNENÍM DOTAZNÍKA.

Chcete sa dozvedieť o spoločnosti Medela a jej prvotriednych produktoch viac? Prečítajte si TENTO ROZHOVOR.

Mohlo by vás zaujímať Testovali sme produkty Yves Rocher. Obhájila si značka svoju dobrú povesť?

Tagy
Dominika Bleščáková
Dominika Bleščáková

Som večne rozlietaná dievčina, ktorá odjakživa pláva proti prúdu. Milujem cestovanie, módu, tanec, ružovú farbu a Piňa Coladu! :)

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X