Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN ZDRAVIE

Trápia vás návaly, nespavosť a horúčava? Máme na to odpoveď!

REDAKCIA
Zdieľať
Leto je nezadržateľne tu a s ním aj príchod prvých horúčav. Najmä ženy po 45-tke môžu v tieto dni zažívať určitý diskomfort nielen v súvislosti s letným obdobím, ale aj s vekom.

Ako zistíte, že sa blíži menopauza?

Doktor Ladislav Knápek hovorí: “Je to individuálne, každá žena to má inak. Tretina žien obdobie klimaktéria ani nespozoruje. Jedného dňa skončí menštruácia, a nič sa nedeje. Ale potom tu máme ďalšie dve tretiny žien, u ktorých sa to prejaví viac. Niektoré ženy majú ľahké príznaky, niektoré ich majú výraznejšie až ťažšie.”

Niektoré ženy nemajú problémy s menopauzálnymi príznakmi. Pre ostatných môže obdobie po menopauze priniesť:

  • návaly horúčavy,
  • problémy so spánkom,
  • náladovosť a podráždenosť,
  • únavu,
  • bolesť pri sexe,
  • depresie.

Ako proti tomu bojovať?

Nie každá žena ide s prvými príznakmi k lekárovi. Ak nepociťuje žiadne výrazné ťažkosti, môže si pomôcť aj sama výživovými doplnkami. Jedným z nich je aj prírodný doplnok PerfectDay. 
My sme mali možnosť otestovať ešte pôvodnú verziu produktu – HRT Natural, ktorý účinkoval rovnako. Zasielali sme ho 100 respondentkám a ich skúsenosti boli veľmi pozitívne. Ide o čisto prírodný produkt a ženám tento bylinný produkt pomohol zlepšiť kvalitu spánku, dodal energiu, znížil pocity únavy, potenie a stabilizoval výkyvy nálad.
“Odporúčam ich ženám ktoré trpia v období menopauzy nepríjemnými návalmi horúčavy. Pomáha mi zmierniť tieto nepríjemné stavy, ktoré vyvolávajú u žien nervozitu a podráždenosť, taktiež únavu z prebdených nocí, počas ktorých sa budia na návaly horúčav a následné zimnice,” napísala nám pani Zuzana.

Rovnako kvalitná značka, ale nový obal

PerfectDay je viaczložkový produkt, každá bylina slúži na potlačenie iného príznaku. Pre udržanie pevných kostí je obohatený o vitamín D3 v dennej doporučenej dávke. Tento výživový doplnok sa hodí najmä:

  • pri miernych a stredných ťažkostiach, vtedy má tento preparát vysokú efektivitu,
  • alebo pre ženy, ktoré nemôžu užívať štandardnú hormonálnu liečbu,
  • tiež pre ženy, ktoré sa preventujú samé a nemajú ťažkosti.
Produkt PerfectDay je od teraz je k dispozícii v každej dobrej lekárni a rovnako aj priamo v e-shope Naturevia v tomto balení ako PerfectDay.
V súčasnej dobe je na produkt poskytnutá exkluzívna zľava 20%. Ak by ste mali záujem využiť zľavový kupón, stačí pri nákupe zadať kód AKČNÉŽENY.
Použiť ho môžete aj niekoľko krát až do konca októbra.

 

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X