Martina Schindlerová: Po stretnutí s týmto mužom sa všetko zmenilo!

0
Martina Schindlerová: Po stretnutí s týmto mužom sa všetko zmenilo!

Osudové stretnutia sú jedna z vecí, na ktoré speváčka Martina Schindlerová rozhodne verí. Na základe jedného z nich vznikol aj jej najnovší singel. Skladba Za čiarou mala byť sólovým singlom, no po stretnutí s týmto raperom sa všetko zmenilo.

Unikátne spojenie Martiny Schindlerovej a rapera Bokiho vzniklo doslova zo dňa na deň:„Mala som vystúpenie na otváračke jedného záhradníctva a Boki tam mal rapovať. Stretli sme sa na zvukovke pred vystúpením. Nepoznali sme sa predtým, ale dali sme sa do reči. Spomenula som, že vydávam nový singel, tanečnú vec a že som tam pôvodne chcela mať rapový feat, ale nakoniec ma odhovorili. A Boki, že: „Veď pošli mi to, vypočujem si.““

Pôvodný zámer speváčke nakoniec vyšiel a hneď na druhý deň dostala naspievaný feat priamo v jej piesni. Martinin singel Bokiho inšpiroval, sám si zložil text a melódiu v jednej časti jej skladby. Speváčka bola nadšená, a o týždeň sa dvojica stretla znova na unikátnom nakrúcaní videoklipu k spoločnej skladbe.

Klip sme nakrúcali v klube v meste, u môjho kamoša v garáži a niektoré zábery aj v pohybe pri šoférovaní. Hlavým hrdinom klipu sú hodiny, ktoré sa nachádzajú na stene v luxusnej garáži, a tie znázorňujú rozhodujúcu chvíľu, ktorá všetko zmení. Práve cez zábery na tieto hodiny, ktoré sú vyrobené z hliníkového disku športového auta, sa prestrihneme do kolesa v pohybe, lebo po každom momente, ktorý náš život nejako zásadne zmení sa vlastne púšťa všetko do pohybu a okamžite sa vydávame smerom, ktorým by sme predtým možno nikdy nešli. A presne o tom je aj skladba Za čiarou,” dodáva speváčka, ktorá je autorkou textu skladby.

“Text je o tom, čo ma fascinuje aj v živote, že niekto ti je cudzí, a zrazu zo sekundy na sekundu, v jednej chvíli už mu prispôsobuješ každú myšlienku. Je to vlastne taký chemický zázrak, ktorý sa stane v jednej chvíli v tele, a ktorý všetko zmení,” dodáva.

Prepojenie s pohybom kolies auta jej teda dávalo zmysel v rámci vizuálneho spracovania skladby: „Pri šoférovaní veľa ľudí rozjíma o tom, čo vlastne cíti, je to pre mnohých taký relax a priestor na uvedomenie si pocitov, “ hovorí Martina, ktorá pri nakrúcaní videoklipu šoférovala luxusné 400-tisícové nepoistené auto limitovanej edície, ktoré je súčasťou investičnej zbierky je kamaráta. “Našťastie som sa hodnotu auta dozvedela až po nakrútení nočných scén, to by som mala ešte väčší stres,” smeje sa Martina. Našťastie všetko dobre dopadlo a moderný videoklip so svetovými zábermi a postprodukciou je na svete.

Foto: Michal Babčan

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu