Mikuš Diamonds: Tie najlepšie šperky pre každého

0
Mikuš Diamonds: Tie najlepšie šperky pre každého

Milujete šperky? Počuli ste už o Mikuš Diamonds? Slovenské rodinné klenotníctvo  s 25-ročnou tradíciou, s tými najlepšími ručne vyrábanými šperkami s prírodnými diamantmi pre ženy. Moderné svieže, štýlové, elegantné, ľahko kombinovateľné a vkusné. To je Mikuš Diamonds.

Chceme Vás sprevádzať všetkými chvíľami vášho života.“

Už 25 rokov rodinným klenotníkom

Spoločnosť Mikuš Diamonds už celé štvrťstoročie žije v symbióze s hmotnými pokladmi sveta, pričom rešpektuje ich pôvod a vzácnosť. V myšlienke vďaky za bohatstvo, ktoré nám Zem dáva, ručne tvoria šperky s charakterom dedičných klenotov.

Svojim zákazníkom ponúkajú tie najlepšie šperky

V septembri 1998 pri zakladaní spoločnosti Briliant (dnes už pod názvom Mikuš Diamonds) mal Ivan Mikuš jasnú predstavu o tom, že prostredníctvom originality ručne robených zlatých šperkov bude ľuďom prinášať šťastie, ktoré pretrvá desaťročia. Mikuš Diamonds je sieť predajní s výnimočnou atmosférou, luxusnými šperkami, neopakovateľným profesionálnym zákazníckym servisom, ktoré vám prinesie kráľovský zážitok.

„Šperky, ktoré sa dedia z generácie na generáciu.“

Rodinná spolupráca pevná ako diamant

Mikuš Diamonds je rodinná spoločnosť. Rodinou je celý tím kolegov, z ktorých sa v priebehu rokov stali dobrí priatelia.

Martin Mikuš (syn zakladateľa Ivana Mikuša)

Výkonný riaditeľ, ktorý je znalcom drahých kameňov a členom diamantovej burzy v Antverpách. S vášňou dohliada na kvalitu drahokamov v šperkoch.

Iveta Zimková Mikušová (dcéra zakladateľa Ivana Mikuša)

Obchodná riaditeľka, ktorá má dizajnové trendy v malíčku, preto Mikuš Diamonds ponúka dokonalý šperk naozaj pre každého.

Hlavnou náplňou jej práce je organizovanie výroby tak, aby vo všetkých siedmich klenotníctvach bol zastúpený rozsiahly výber šperkov. Pani Zimková Mikušová túži po tom, aby zákazníci pocítili skutočný rozdiel medzi šperkom vyrobeným strojovo a medzi ručnou výrobou, ktorá je charakteristická pre Mikuš Diamonds.

„Chceme, aby naše šperky boli jedinečné, a aby sa napríklad na spoločenských akciách nestávali nechcené „faux pas“ v podobe rozpačitých stretnutí, kde majú dámy rovnaké šperky. Jeden z pilierov našej filozofie teda je, že neprekračujeme stanovené limity, aj keď vieme, že daný vzor by bol aj naďalej nadčasovo úspešný.“ – Iveta Zimková Mikušová

Prírodné diamanty a farebné drahokamy

V Mikuš Diamonds pracujú výhradne s prírodnými diamantmi a farebnými drahokamami. Zároveň majú vlastné špičkovo vybavené gemologické laboratórium, v ktorom každý kameň prejde odbornou analýzou. 

Viac o prírodných diamantoch si môžete prečítať tu.

Mikuš Diamonds daruje jednej z vás jedinečný šperk

V rámci nášho Adventného kalendára sme si pre vás pripravili súťaž o nádherný šperk – prívesok Murcia, ktorý je z Top Trendovej kolekcie. V tejto kategórii šperkov nájdete modely ako s diamantmi, tak i farebnými drahokamami a pre všetky životné príležitosti. Určené pre dámy každej vekovej kategórie, s dôrazom na detail a kvalitu prevedenia.

Prívesok Murcia je vyrobený z prírodných materiálov, ako je 14 kt ružové zlato, citrín, ametyst a chromdiopsid. Tento prívesok sa radí do Colorful kolekcie, ktorá rozžiarí každú ženu a vnesie do života novú iskru.

Poďte si s nami zasúťažiť!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Akčné Ženy (@akcnezeny.sk)

 

Zdroj foto: osobný archív Mikuš Diamonds

žiadne príspevky na zobrazenie