Musí predstierať lásku k mužovi, ktorý jej zlomil srdce

Falošný vzťah by jej mohol pomôcť zachrániť kráľovstvo… No skúste predstierať lásku k mužovi, ktorý vám kedysi zlomil srdce.

Ak ste si obľúbili sériu Hriešne bohaté – prvý diel Zvodné peniaze vyšiel v apríli – teraz vyšla druhá kniha série Od nenávisti k láske a môžete ju čítať aj samostatne.

Princesa Sofia Maria Isabel de Esperanzová Santosová sa ako mladé dievča bláznivo zaľúbila do lámača ženských sŕdc Aisha Salingera. Teraz, keď je už dospelá a na pleciach ju ťaží budúcnosť malého vinárskeho kráľovstva, ho nenávidí rovnako vášnivo, ako ho kedysi milovala. Predstieranie vzťahu so slávnou rockovou hviezdou má zabezpečiť prosperitu Sofiinho kráľovstva. Stačí zaťať zuby a mesiac znášať rockerovu prítomnosť vo vlastnom domove….

Aish Salinger, ktorý sa snaží spamätať z nepríjemného škandálu, víta možnosť ocitnúť sa opäť v Sofiinej blízkosti. Opustiť ju bola najväčšia chyba, akú kedy urobil, a je rozhodnutý získať ju späť. Nerátal však s tým, že z nespútanej dievčiny sa stala žena, ktorá ním opovrhuje tak veľmi, že ho nechce ani vidieť.

Medzi princeznou a rockovou hviezdou sa rozpúta boj o kontrolu nad predstieraným vzťahom. Ona chce určovať každý ich krok, aby ho od seba udržala v bezpečnej vzdialenosti, zatiaľ čo on túži byť pri nej čo najbližšie…

Romanca so všetkým, čo k tomu patrí

Od nenávisti k láske je napohľad klasická romanca, možno tak trochu klišé – falošný románik, princezná, potetovaná rocková hviezda, španielske vinárstvo…ale pozor! Nie je to žiadne klišé. Autorka Angelina M.Lopez napísala výbornú romancu s postavami, ktoré sú pútavé a sympatické. Nechýbajú vášnivé sexuálne scény, emócie, nečakané zvraty. Jednoducho, veľmi vydarené pokračovanie série a Zvodných peňazí. Moderný, sexi a svižný príbeh.

Milan Buno, knižný publicista

Od nenávisti k láske: https://www.bux.sk/knihy/676589-od-nenavisti-k-laske.html
Audio úryvok: https://soundcloud.com/buxsk/citanie-z-knihy-od-nenavisti-k-laske-angelina-mlopez