Muž podozrivý z napadnutia a ohrozovania žien nožom skončil na psychiatrii, polícia začala trestné stíhanie

18.9.2022 (Webnoviny.sk) – Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava IV začal trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví spáchaného v štádiu pokusu v súvislosti s napadnutím 76-ročnej ženy. Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, v sobotu sa polícii podarilo zadržať podozrivého muža, ktorý v ranných hodinách napadol nožom 76-ročnú ženu na jednej z ulíc bratislavskej mestskej časti Lamač a následne v lese v treťom bratislavskom okrese lúpežne prepadol ďalšie dve ženy.

V prípade lúpežného prepadnutia dvoch žien, ku ktorému došlo v okolí Železnej studničky v treťom bratislavskom okrese, začal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III trestné stíhanie za zločin lúpeže. Muž podozrivý zo spáchania uvedených skutkov skončil po vykonaní potrebných procesných úkonov na psychiatrickej klinike. Vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti v súvislosti s uvedenými skutkami sa policajti aj naďalej zaoberajú, dodala Šimunková.

Viac k témam: Napadnutie, Trestné stíhanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž podozrivý z napadnutia a ohrozovania žien nožom skončil na psychiatrii, polícia začala trestné stíhanie © SITA Všetky práva vyhradené.