Nielen pekné, ale aj teplé – našich TOP 5 dámskych zimných búnd

Zima je sympatické ročné obdobie. Aj keď sa Vám to nepáči a je Vám zima, správna bunda Vás udrží nielen v teple, ale aj v pohodlí. A čo je najdôležitejšie, budete v nej vyzerať skvele. Predstavujeme Vám náš top pekných a teplých zimných búnd!

Dámska páperová bunda: vždy teplo

Už niekoľko sezón sú najmódnejšie a najčastejšie nosené. Dámske prešívané bundy sú istotou, čo sa týka tepelného komfortu. Ani ten najväčší mráz nebude strašný, ak po nich siahnete. Vďaka odolnej a teplo udržujúcej výplni sa budete cítiť pohodlne. Myslíte si, že páperové bundy sú masívne a málo elegantné? Túto sezónu nie! Dámske zimné bundy sú navrhnuté tak esteticky, že v nich vyzerá dobre každá žena. Zodpovedajúce prešívanie, rôzne farby a kontrastné prvky vytvárajú skvelý efekt! A ak si myslíte, že takáto bunda pridá na váhe, zvoľte ladiace nohavice alebo zvoľte model do pása.

Dlhá zimná bunda: od hlavy po päty

Dámska páperová bunda nestačí? Vyberte si niečo ešte teplejšie a vyberte si dlhú bundu alebo prešívaný kabát. Je to dobrá alternatíva ku klasickému vlnenému kabátu. Veľmi dobre vyzerajú aj dámske bundy v tomto variante. Ide o model zameraný skôr na vyššie ženy: ak ste nízka, siahnite po kratšom modeli. Dlhá zimná bunda dokáže opticky skrátiť Vašu postavu. A ak sa bojíte, že v nej nebudete vyzerať vzhľadne, zvoľte model do pása s opaskom. Zvýrazní Vašu postavu a dodá sexepíl!

motivacia
pixabay.com

Dámske športové zimné bundy

Pekná a teplá zimná bunda v športovom štýle existuje! Je to istota nielen na každodenné vychádzky, ale aj na prechádzku do hôr či na lyžovačku. Dámske športové bundy majú zaujímavé farby a nadčasové strihy a vďaka kapucni poskytujú ešte väčší tepelný komfort a ochranu pred vetrom. Výhodou športových búnd sú aj početné vrecká, do ktorých sa zmestia všetky potrebné veci, ale aj ich univerzálnosť. Vyzerajú dobre ako k džínsom, tak aj k športovým horským nohaviciam. Takú bundu jednoducho musíte mať!

Vždy vkusne: dámske bundy s kožušinou

Chcete byť šik v meste aj na zimnom výlete? Dámska páperová bunda s kožušinou je pre Vás ako stvorená. Prešívané modely sú, ako už bolo spomenuté, veľmi teplé, no v kombinácii s kapucňou zdobenou kožušinkou získavajú mimoriadne atraktívny vzhľad. Sú to dámske bundy na každú príležitosť, aj do práce a na stretnutia s priateľmi, ktorí Vám určite pogratulujú k Vášmu zmyslu pre štýl.

Najlepšia dámska bunda? Taká, ktorá sa Vám páči!

Posledným typom bundy, ktorý Vám chceme odporučiť, je model, v ktorom sa cítite najlepšie. Nezáleží na tom, či ide o dámsku páperovú bundu alebo teplú dlhú zimnú bundu. Alebo možno uprednostňujete športový model? Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, vieme, že v ňom budete vyzerať skvele! A pre tie najzaujímavejšie modely Vás pozývame do internetového obchodu Ozonee: https://ozonee.sk/damske-zimne-bundy/!