Nórsky recept na mladistvý vzhľad bez vrások

0
Nórsky recept na mladistvý vzhľad bez vrások

Už v 25 rokoch začína množstvo kolagénu v pokožke rýchlo klesať. Naše telo si ho dokáže vytvárať len do dvadsiatky. A keďže kolagén je pre nás veľmi dôležitý, najmä pre pružnosť tkaniva, je dôležité dbať na jeho pravidelný príjem.

Čo je to kolagén? Je to štrukturálna bielkovina, ktorá sa prirodzene nachádza v našom tele a
organizmus jej obsahuje značné množstvo. Tvorí takmer tretinu všetkých našich bielkovín a dodáva pevnosť a pružnosť tkanivám, koži, kostiam, šľachám, svalom, a dokonca aj chrupavkám a cievam. Do veku 70 rokov stratíme približne 30 % kolagénu.

Najnovšie vedecké štúdie ukázali, že najväčšou zásobárňou kolagénu pre naše telo sú morské ryby, preto sa niekedy označuje aj ako morský alebo rybí kolagén. Keďže v Slovenskej republike nemáme more a zo sladkovodných rýb nedokážeme prijať také veľké množstvo, mnohí odborníci sa zhodujú, že tento deficit by sme mohli doplniť užívaním doplnkov stravy. ActiveFem je produkt na prírodnej báze, ktorý brzdí proces starnutia a dodáva pleti mladistvý vzhľad. Je to nový, prirodzený spôsob, ako pôsobiť proti procesu starnutia.

Privilégium živočíšnej ríše

Kolagén sa nachádza len u živočíchov, v rastlinách sa bohužiaľ nenachádza. Ryby navyše obsahujú špeciálnu formu, ktorá sa veľmi dobre vstrebáva do ľudského tela. Získava sa najmä z rýb žijúcich v studených vodách, najčastejšie z lososa alebo podobných rýb. Práve tento morský kolagén sa v porovnaní s ostatnými ukázal ako najúčinnejší a naše telo ho dokáže vstrebať až 1,5-krát rýchlejšie ako ostatné.

Hydrolyzovaný kolagén z morských rýb je obsiahnutý v doplnku stravy ActiveFem. Ide o úplne jedinečný produkt zložený z 13 prírodných účinných látok, ktoré sú patentované a zdokumentované.

Zvláštnosť spočíva v pôsobení zvnútra tela smerom von. Účinné látky pôsobia v hlbších vrstvách pokožky, dodávajú jej pružnosť a tým redukujú vrásky. ActiveFem však nie je len ošetrenie pleti. Pri užívaní prípravku ActiveFem si všimnete zlepšenie stavu nechtov a mnohí používatelia tiež tvrdia, že ich vlasy získali na plnosti a lesku.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu