Nová sviatočná kolekcia Desenio a tipy na dekoráciu interiéru

0
Nová sviatočná kolekcia Desenio a tipy na dekoráciu interiéru
Ako navodíte vianočnú atmosféru dekoráciami? Prinášame vám niekoľko spôsobov, ako jednoducho navodiť sviatočnú náladu pomocou umeleckých plagátov.

Počas sviatkov si vytvárame cenné spomienky s našimi milovanými. Či už budete oslavovať Vianoce, Chanuku alebo akékoľvek sviatky, sviatočná kolekcia Desenio obsahuje všetky umelecké plagáty, ktoré potrebujete na navodenie špeciálnej slávnostnej nálady!

Sezónne plagáty ľahko vymeníte

Už vám na stenách visia zarámované umelecké plagáty z dielne Desenio? Ak áno, môžete ich jednoducho vymeniť za sezónne kúsky v rovnakej veľkosti.

Schovajte aktuálne plagáty dozadu rámu a keď sa skončia sviatky, môžete ich vrátiť na miesto. Jednoduchý a finančne nenáročný spôsob, ako dodať interiéru výnimočný nádych!

Darček a dekorácia v jednom

Jedálenský stôl je ústredným bodom každej oslavy. Vytvorte prestieranie, na ktoré tak ľahko nezabudnete, kombináciou slávnostných kvetov, sviečok a umeleckých diel. Plagáty Desenio sa dajú opätovne použiť ako jedinečné slávnostné darčeky, alebo zarámovať a položiť na stôl, ak chcete navodiť dokonalý sviatočný pocit.

Kartičky k darčekom a pozdravy

Ak hľadáte jedinečný štítok na darček alebo pozvánku na večierok, použite menšie veľkosti našich plagátov, ktoré tak poslúžia ako krásne slávnostné pozdravy.

Napíšte odkaz na zadnú stranu tohto vysokokvalitného papiera a obdarovaný ho potom môže znova použiť ako sviatočnú dekoráciu!

Ako vyzdobiť interiér?

Vyzdobte interiér a vytvorte tak dokonalé prostredie pre vznik krásnych sviatočných spomienok.

Ako navodiť tú správnu atmosféru? Môžete to spraviť celkom jednoducho v týchto piatich krokoch. Naše najlepšie tipy a triky na vyzdobenie interiéru sviatočnými umeleckými kúskami a navodenie atmosféry sú:

  • Pošlite pohľadnice tým, ktorí nemôžu byť s vami
  • Zabaľte darčeky s originálnymi kartičkami
  • Vymeňte plagáty
  • Vytvorte nezabudnuteľný kulinársky zážitok
  • Podarujte kreatívne darčeky

Plagáty z vianočnej kolekcie nájdete na stránke Desenio.

Promokód: “DESENIO40” => 40% zľava na printy na stránke Desenio do 13. decembra.

Zľava neplatí na rámy a personalizované printy

Článok bol vytvorený v spolupráci so značkou Desenio.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu