Home office v novom roku? Vyzdobte si ho podľa vašej osobnosti

0
Home office v novom roku? Vyzdobte si ho podľa vašej osobnosti
Starajte sa o svoj domov s láskou a zaobstarajte si do vašej domácnosti kúsok umenia! Umenie, podľa štúdií, podporuje produktivitu a kreativitu. Pozdvihnite vzhľad svojho home officu o stupienok vyššie pomocou obrazového umenia a kancelárskych nástenných kalendárov z dielne Desenio.
Zdroj: desenio.sk

Môžete si zvoliť plagáty, ktoré si zarámujete, hotové obrazy na stenu alebo zostavy obrazov.

Minimalista

Ak máte radi jednoduchosť a najlepšie sa vám pracuje v čistom priestore, pravdepodobne ste minimalista. Do pracovne sa vám budú najviac hodiť umelecké plagáty v neutrálnych farbách s modernými, minimalistickými motívmi. Medzi neutrály patrí napríklad čierna, biela, hnedá, béžová alebo tmavomodrá.
Desenio ponúka navzájom ladiace zostavy obrazov, pri ktorých nemusíte rozmýšľať, čo a ako skombinovať. Čo tak vybrať si jednu z týchto nápaditých sérií?

Kreatívec

Niekoho váš kreatívny chaos možno stresuje, ale vy sa v tomto hektickom prostredí cítite skvele a radi sa obklopujete čímkoľvek, čo vám poslúži ako inšpirácia pre aktuálny projekt. Tvorivé duše inklinujú skôr k umeleckej tvorbe – kresbe, ilustráciám, maľbám.

Zdroj: desenio.sk
Pozdvihnite som domáci office na novú úroveň a dekorujte steny abstraktným umením s organickými tvarmi alebo figuratívnym umením.

Milovník módy

Vďaka láske k móde presne viete, čo je štýlové. Vo vašom home office pravdepodobne udávajú štýl farebne zladené doplnky na pracovnom stole zladené aj s knihami.
Čiernobiele módne plagáty tejto sezóny  budú vyzerať božsky najmä v kombinácii s ružovými a zlatými či kovovými prvkami.
V ponuke sú aj farebné ilustrácie žien v dlhých elegantných šatách dotiahnu vzhľad vášho home officu k dokonalosti.
Zdroj: desenio.sk

Romantik

Romanticky založené duše majú radi pastelové farby a kvetinové motívy.

Ak preferujete ľudské postavy, tak siahne po plagáte zamilovanej dvojice. Ak máte rady florálne motívy, zaujmú vás tieto pivónie. Pôvabné sú aj v rade vedľa seba, ako to vidíte na obrázku vľavo.

Prečítajte si: 7 chýb pri dekorovaní stien

Eklektik

Radi kombinujete štýly? Potom vás možno potešia obrazy, ktoré spájajú nespojiteľné. Tento štýl je najviac individualistický. Je perfektný pre ľudí, ktorí milujú experimentovanie.

Pri tvorbe eklektického interiéru môžeme kombinovať klasický štýl s umeleckými aj etno prvkami a doplnkami z prírodných materiálov, aj s moderným umením. A tak si môžete nakombinovať podľa vlastného vkusu obrazy, ktoré sú zdanlivo nekombinovateľné. Napríklad zvolíte z každého niečo – geometrický motív, jednoduchý nápis a maľbu.

Cestovateľ

Je vám smutno za životom svetobežníka? Ak radi cestujete po celom svete, táto obrazová stena udrží vašu cestovateľskú horúčku na uzde, najmä v tomto období, keď sa cestovaniu snažíme vyhnúť.

Krásne mestské motívy a fotografie pamiatok a nápisy v rôznych jazykoch budú v obývačke vyzerať perfektne. Nakúpte umenie tu!

Zdroj: desenio.sk

žiadne príspevky na zobrazenie