Novinári a magazíny sú v ohrození. Ako nám môžete pomôcť?

0
Novinári a magazíny sú v ohrození. Ako nám môžete pomôcť?

Akčné ženy sú nezávislý ženský magazín a komunita, ktorá podporuje bezplatne malé a stredné podniky. Firmy, ktoré založili najmä ženy, vrátane matiek alebo slobodných žien s deťmi. Naším cieľom je propagácia ich práce, služieb, produktov a zároveň miestnych komunít.

Ako je financovaný projekt Akčné ženy? 

Naše financovanie závisí od príjmu z rôznych podujatí predstavujúcich našu a ich prácu a zároveň od mediálneho sponzorstva, PR a reklamy. Aktuálne je náš príjem v skutku obmedzený z viacerých dôvodov. Vaša podpora nám pomôže pokračovať v našej práci a prekonať súčasné výzvy. 

Tisícky čitateľov na Slovensku prichádzajú na náš portál pri hľadaní informácií o podnikaní, najnovších správ či rozhovorov s inšpiratívnymi ženami. Najmä za posledné mesiace sme sa snažili ľuďom pomôcť pochopiť a prekonať pravdepodobne najväčšiu výzvu, ktorej čelíme.

V tejto rozhodujúcej chvíli však autori a spravodajské organizácie čelia vážnym existenčným problémom. Väčšinu firiem zasiahla kríza. Potrebujeme vašu pomoc, aby ste vyplnili túto medzeru.

Kvalitné články a obsah úplne zadarmo

Veríme, že každý z nás si zaslúži rovnaký prístup ku kvalitným správam a článkom. Na rozdiel od mnohých iných médií, ktoré majú spoplatnený obsah, sme sa rozhodli inak: nechať našu žurnalistiku otvorenú pre všetkých bez ohľadu na to, kde žijú alebo čo si môžu dovoliť zaplatiť. 

Svoju redakčnú nezávislosť sme podporili sociálnymi platformami a snažíme sa držať krok aj s najnovšími technológiami. Prinášame vám dennodenne nový obsah – okrem článkov si čitatelia môžu vypočuť podcasty so zaujímavými ženami, zapojiť sa do súťaží, poradiť sa bezplatne rôznymi odborníčkami a zúčastniť sa našich eventov za priateľné sumy alebo zadarmo. 

Foto: Akčné ženy. Autor: Lucia Hrapko
Foto: Akčné ženy. Autor: Lucia Hrapko

Nezávislosť a objektivita

Nezávislosť Akčných žien znamená, že si môžeme stanoviť vlastnú cestu a vyjadriť svoje vlastné názory. Naša žurnalistika je bez komerčnej a politickej zaujatosti – nikdy ju neovplyvňujú vlastníci alebo akcionári. To nás odlišuje.

Finančná podpora pre nás znamená, že môžeme pokračovať vo prinášaní objektívnych správ, autorských článkov a podporovať iné akčné ženy. Chráni našu nezávislosť, ktorá nikdy nečelila takej finančnej kríze.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli neustále poskytovať kvalitnú žurnalistiku, ktorá je otvorená a nezávislá. A to je tu z dlhodobého hľadiska. Každý príspevok čitateľa, či už veľký alebo malý, je dôležitý a hodnotný. Podporujte Akčné ženy už od 1 EUR – stačí iba minúta vášho času. Svoju podporu môžete venovať aj konkrétnej autorke pri každom článku. 

 

Ďakujeme!

žiadne príspevky na zobrazenie