Plánovali sme, korona zmenila. Prichádza výzva

0
Plánovali sme, korona zmenila. Prichádza výzva

Za posledné obdobie sme zistili, že toho dokážeme veľa. Prispôsobovať sa, operatívne reagovať na rôzne situácie, dodržiavať disciplínu, zdigitalizovať aj prababičku a nosiť rúško. Tieto dni nás v skratke naučili veľa. 

Život mieni, korona mení. Diverzifikácia biznisu je kľúčová

Vďaka aktuálnej situácii sme zistili, že sa dokážeme prispôsobovať, čo si teraz všetci trénujeme v praxi. Že je lepšia začiatočnícka akčnosť na Zoome ako neuskutočnená dokonalosť… V našom malom podnikaní nám odišla super dôležitá „noha“ a jedným ťahom sme prišli o všetky nadchádzajúce eventy, zároveň o partnerstvá a účastníkov. A nebolo ich málo. Vďakabohu, sme „hybrid“ a milujeme aj online.

Napriek tomu, že sa vyhýbame bulváru, sme tu primárne pre podnikateľky a naša cieľovka nie je žiadna masovka, marec nám priniesol viac ako 120 000 reálnych užívateľov v online magazíne. Pravdaže, aj vďaka korone. Naše čitateľky boli zrazu doma. Prevádzky mali zavreté a hútali, čo bude o mesiac. Z čoho vyplatia mzdy a nájmy. Snažili sme sa operatívne vyhľadávať a zoskupovať dostupné informácie o možnej podpore a riešeniach. Držíme si palce. Všetci.

Prichádza nová výzva. Biznis po korone

Nebudem sa rozpisovať, čo sme plánovali a do akých výšin sme rozťahovali krídla. Po dva a pol ročnej „makačke“ nás oslovili dvaja investori nezávisle od seba. Nikdy som nad takou možnosťou neuvažovala. Nejasne som zakaždým pozrela na písmenká, či skutočne nás. AKČNÉ ŽENY. Je pravda, že na „internetoch“ som toho od nášho vzniku už objavila mnoho „akčného a originálneho“, a preto nám pribudla aj ochranná známka. Akčné ženy sú však ozaj len jedny :-) K slovu „investícia“ a všetko, čo je s tým spojené, som sa nikdy v myšlienkach nedopracovala. Vnukli mi ju oni. Čo bude? Uvidíme.

Po každej búrke raz vyjde slnko a my sme slnečné typy. Prinášame vám novinky

Novinky pripravujeme neustále. Aktuálne napríklad tieto:

1. PODCASTY aj ako backstage videá na našom YOUTUBE zároveň na Anchor, Spotify a ďalších platformách.

2. PODPORTE NÁS – pridávame nové tlačidlo pod každý náš článok. Polovica príspevku je pre združenie Akčné ženy a druhá polovica smeruje na účet danej autorke – často podnikateľke, ktorá momentálne možno nemá toľko práce… Urobte klik a dobrý pocit vás neminie. Je to ľahšie, ako čakať na dobrý pocit po cvičení a fyzickom kliku. Čo poviete?

Máte chuť napísať pre nás článok? Potešíme sa aj akčným mužom :-) Jednoducho sa registrujte. 

3. FÓRUM, aby sme sa radili v praktických témach organizovane a našli si vždy všetko „po ruke“. Napríklad, ako podnikať v handmade bez živnosti a mnohé iné, často opakujúce sa otázky. Zatiaľ je to tajomstvo, ide na otestovanie. Zapojte sa ako expertky – registrujte sa.

4. Online workshopy – ak máte chuť a zaujímavú tému, môžete sa pridať ako lektorka. Ohľadom záujmu a detailov nám napíšte na info@akcnezeny.sk

5. PODPORME SA v skupine – toto nie je novinka, ale fakt, ktorý funguje. Ak už nie sme spolu, napíšme si, čo nás trápi a ako si vieme virtuálne pomôcť. Dobrá rada nad zlato. V skupine sú ďalšie expertky. Ak sa chcete prepájať aj lokálne, postupne pribúdajú aj lokálne skupiny v každom väčšom meste.

6. Opäť rozbiehame eventy a veríme, že druhá vlna nepríde.

7. Chcete pravidelne dostávať novinky a ostať s nami v kontakte? Odoberajte ich pravidelne v newsletteri.

S heslom všetko sa dá, len treba chcieť s vami ostávame v kontakte. Myslíme na všetky ženy, mamy, samoživiteľky, multitaskerky, akčné babky, ktoré sa nevedia dočkať vnúčat aj adolescentky, čo ich už fakt žerú doma mrle.

žiadne príspevky na zobrazenie