Novoročná inšpirácia a skvelý štart s Akčnými ženami 26. januára

0
Novoročná inšpirácia a skvelý štart s Akčnými ženami 26. januára

Nech je rok 2023 skrátka perfektný! Novoročná inšpirácia a skvelý štart s Akčnými ženami, pretože tak ako sa naladíme na nový rok, budeme mať aj celý rok. 

KEDY A KDE? 

Stretneme sa spolu už 26. januára 2023 od 17:30 v krásnych priestoroch @Kubisthenook spoločne s Akčnými ženami. Nenechajte si ujsť večer plný inšpirácie, networkingu, motivácie, prekvapení v tombole a novoročného menu, ktoré pre nás už vymýšľa samotný majiteľ.

Na jednom mieste sa stretnú ľudia, ktorí sa podelia o svoj príbeh, skúsenosti, úspechy, aj pády, ktoré k podnikaniu, kariére a k našim životom neodmysliteľne patria. Nebude chýbať ani špeciálny hosť, uznávaný ekonóm, viceguvernér Národnej banky Slovenska a autor bestselleru – Rýchlokurz geniality.  Tešiť sa môžete aj na spoločný motivačný koučingový workshop, v ktorom si odpoviete na kľúčové otázky pre rok 2023.  Akčné ženy vám zasa prezradia, čo všetko pre vás pripravujú počas celého roka 2023. 

Každá účastníčka/ účastník dostáva v rámci vstupenky aj: 

  • Tombolový lístok, 
  • Občerstvenie a pohár vínka 
  • Darček od akčných žien 
Kúpiť vstupenku

PROGRAM: 

Jana Balážová – Ako sa stať empatickou líderkou?  

Jana je transformačná koučka a ambasádorka empatie na pracovisku. Jej poslaním je prinášať do biznisu viac ľudskosti. Bude vás sprevádzať na ceste sebapoznania, rastu a prekonávania blokov vášho potenciálu, aby vám nič nebránilo v realizácii vašej vízie. Jej víziou je budovať novú generáciu lídrov – generáciu CEOs 💚 (Chief EMPATHY Officers)

Ako urobiť “akčný krok” a plniť si sny v roku 2023? – Panelová diskusia 

5 príbehov žien vám prezradí, aké to je plniť si vlastné sny, ako žiť šťastne, robiť to, čo vás v živote napĺňa a nevyhorieť. Kde je tá zdravá hranica, keď je už práce príliš a čo znamená akčný prístup k životu. Každá žena sa podelí o svoje know how na ceste za svojím snom. 

Viac o našich spíkroch:

Martina Horváthová – Spoluzakladateľka two cosmetics 

Martina stojí za značkou prírodnej kozmetiky two cosmetics. Firmu rozbehla v roku 2016 spolu s partnerom v biznise i živote Marekom Karcolom. Martina študovala na Trnavskej univerzite Laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve a hoci školu nedokončila, nadobudnuté vedomosti pretavila do podnikania. Jej hlavnou pracovnou náplňou je vývoj produktových formulácií a ich uvedenie na trh. Ako zvláda podnikanie s partnerom, expanziu do zahraničia a pritom starostlivosť o dieťa? 

Martina Molčan: Splnenie malého veľkého sna každého z nás začína rozhodnutím konať

Martina stojí za značkou ITALKA, ktorá otvorila prvý kamenný butik na začiatku roka 2022 v Šamoríne. Už koncom roka otvorila slávnostne druhú kamennú predajňu a showroom – kde sme si štrngli s Akčnými ženami v Bratislave. V roku 2023 sa môžete tešiť na novinky – ako private shopping a Italian women vibes – balíček pre milovníčky Talianska s pridanou hodnotou, ktorý bude vyskladaný na mieru každej Italke. Maťka je už skoro rok aj členkou nášho klubu.

Vstupenky je nutné kupovať si v predstihu. Cena vstupenky pre členky klubu je o 20 % lacnejšia vždy pre naše klubové členky. Viac o klube aj tu: https://klub.akcnezeny.sk/ 

Radka Sláviková Geržová: Na problémy nečakám, predvídam ich. Viem, čo potrebujete, skôr, ako to viete Vy.“ 

Radka vyštudovala Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. V rámci štúdia absolvovala výmenný pobyt na New York University v USA. Postgraduálne vzdelanie nadobudla na Paneurópskej univerzite v Bratislave, kde je bol udelený titul PhD. v oblasti práva duševného vlastníctva.

Počas výkonu advokácie získala skoro 20 ročnú prax najmä v oblasti pracovného práva, práva duševného vlastníctva, a obchodného práva. Už druhý rok je partnerkou advokátskej kancelárie s ostrieľanými profesionálmi a zároveň priateľmi s pobočkami v Bratislave a v Prahe – Bratis.law

Zuzana Palková – Spoznaj svoje talenty 

Zuzka je talentová koučka a mentorka pre tých, ktorí chcú spoznať a rozvíjať svoje talenty a predsedníčka Slovenskej asociácie koučov – SAKo Podporuje ľudí, ktorí chcú zvýšiť kvalitu svojho života, pri spoznávaní a budovaní ich silných stránok, sebadôvery a ľahšom dosahovaní cieľov v súkromí, zamestnaní a podnikaní. Verí, že potenciál človeka sa neskrýva, ale sa mu pravidelne ukazuje v každodennom živote.

Toto presvedčenie ju viedlo k zostaveniu osobného kurzu SPOZNAJ SVOJE TALENTY, ktorý koučovacím spôsobom sprevádza jednotlivcov po stopách ich jedinečných kvalít. Vedie individuálne rozvojové programy, facilituje mastermind skupiny pre podnikateľky a aktívne ženy a cez aktivity v Slovenskej asociácii koučov podporuje rozvoj profesionálneho koučovania na Slovensku. Link na Zuzkin web: https://www.zuzanapalkova.sk/ 

Miroslava Kysucká – Krása je najmä o zdraví a zdravom vzťahu sama k sebe

Mirka prevádzkuje malé pleťové spa – kozmetický salón so službami starostlivosti o pleť s holistickým prístupom. V organickom spa Angelis môžete očakávať inovatívnu, čistú organickú kozmetiku a ošetrenia pleti na mieru. Prepájanie stavu pleti s celkovým zdravím, rituály spojené s prírodou, bylinami a olejmi, poradenstvo v starostlivosti o pleť zvnútra aj zvonka.

Ľudovít Ódor – Ako sa vedome postaviť k svojim financiám? 

Ľudovít je uznávaný ekonóm, pedagóg, bývalý poradca premiérky a ministra financií Slovenskej republiky a súčasný Viceguvernér Národnej banky Slovenska. Jeho ideológiou je pragmatizmus, hospodárska politika založená na moderných metódach a dátach a viera v to, že úspešná spoločnosť potrebuje vzdelaných ľudí, rozumné pravidlá a kvalitné inštitúcie.

Je autorom kníh, ktoré nenásilne a z nadhľadu popisujú často zložité ekonomické javy a v neposlednom rade je autorom bestselleru – “Rýchlokurz geniality”. Knihy, ktorá má ambíciu inšpirovať ľudí s otvorenými hlavami. Aby dokázali kriticky myslieť a dávať veci do kontextu. Aby lepšie chápali svet okolo seba a boli rozhľadenými a sebavedomými občanmi, menej náchylnými na manipuláciu, bludy, fake news alebo hoaxy.

Tešíme sa na vás už 26. januára 2023.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu