Reálne ženy v úlohe modeliek na evente Akčných žien

0
Reálne ženy v úlohe modeliek na evente Akčných žien
akcne zeny a rivica

Už tento piatok sa v Bratislave uskutoční jedinečný event Akčných žien – Jarná edícia. Okrem bohatého programu sa môžete tešiť na viaceré bonusy. Jedným z nich bude aj módna prehliadka značky RIVICA.

Podujatie rozkvitne aj vďaka pestrofarebným sukniam talentovanej návrhárky Ivici Rozehnal, ktorá predstaví svoju novú kolekciu BLACK is BACK a RAINBOW.

Rainbow znamená dúha a symbolizuje nové nápadité strihy a jarno-letnú farebnosť. K jari a letu neodmysliteľne patria farby a vzory, ktoré rozveselia váš deň.

Čierna farba v kolekcii Black is Back je zase klasika, ktorá nesmie chýbať v šatníku asi žiadnej ženy a ako neutrál je univerzálna a dobre kombinovateľná.

Lístky sú dostupné do stredy 10. apríla – dnes je posledný deň, kedy sa predávajú.

Táto prehliadka bude výnimočná v tom, že modelkami budú reálne ženy s krivkami, ktoré sú zároveň zákazníčkami a nositeľkami sukní RIVICA. Prijali výzvu stať sa modelkou, aby vám odprezentovali nové kúsky. Nech sa páči, tu sú:

Martina Novotná, zakladateľka portálu akčné ženy

Som Martina a som akčná mama dvoch chlapcov. Veľmi fandím Rivici a už sa na vás všetky v piatok veľmi teším! S kým si budeme štrngať?

Martina Novotna

Martina Valachová

Som Martina. Vediem vlastnú marketingovú agentúru JUICY.sk a som spoluzakladateľkou ITR 40plus v rámci ktorého vediem online Magazín www.40plus.sk venovaný témam určeným ľuďom po 40ke. V móde mam rada jednoduchosť a rafinovanost. Sukne RIVICA vystihujú oba tieto parametre. Sú ženské a pohodlne a štýlom rozmanitéMartina Valachova

Alexandra Vrábelová

Som Alexandra a venujem sa módnemu stylingu a farebnej typológii. Som redaktorkou portálu akcnezeny.sk. Mám dva eshopy – s tričkami s potlačou mamimo.sk a s bižutériou sperkyalexandra.sk. Som mamou 4 detí. Sukne RIVICA nosím preto, lebo sú moderné, skvele sedia na mojej postave a sú z príjemného materiálu.

Alexandra Vrabelova

Katarína Peterová

Som Katka a milujem upcykláciu. Dopoludnia som pani učiteľka v materskej škole, popoludní sa venujem môjmu blogu laflorita.sk a projektu Ekoistky. Zbožňujem pomalú módu a udržateľnosť, snažím sa žiť bez odpadu a najradšej oddychujem za šijacím strojom alebo s háčikom a klbkom vlny.

katarina peterova

Katarína Mayer

Som autorka románu Gamblerky. Píšem pre viaceré online magazíny, ale najviac ma baví hľadať príbehy v ľuďoch a v živote samom. Žijem s manželom a dvoma synmi v malej rakúskej dedinke a svoj voľný čas venujem základným životným radostiam – cestovaniu, čítaniu a dobrému jedlu. Milujem pohodlnú eleganciu a sukne RIVICA sú presne také.

Katka Mayer

Katarína Hodorová

Som Katka a vrámci akčných žien mam na starosti náš projekt akčná mamy, okrem toho som marketingový stratég a influencer. Mám dve deti a jedného manžela :). Mám rada pohyb, dobrých ľudí, rada sa smejem a milujem pekne veci a módu. Sukne od Rivice sú ženské a krásne vyzdvihnú ženské prednosti a ak treba niečo skryť tak to dokonale zahalia. Rivica je šikovná akčná žienka :)

Katka Hodorova

Kamila Slašťanová

Som Kamila a som podnikateľka a mama Ondrejka a Karolínky. Vediem online projekty – web a appku Menucka.sk a eshop Darcekove-vouchery.sk. Sukne Rivica sledujem už dlhšie, Ivici fandím a teším sa, že koncom minulého roka som si už aj ja tú svoju „Rivicu“ zaobstarala.

kamila slastanova

Zuzana Csontos

Volám sa Zuzana a venujem sa grafickému dizajnu a tvorbe web stránok. Sukne RIVICA som si okamžite zamilovala a rada ich nosím, pretože sú originálne, ženské a cítim sa v nich výnimočne.

Zuzka_Csontos

Veronika Vivien

olám sa Veronika a som dizajnérkou šiat pre urban princezné a každodenné víly pod značkou Vivien Mihalish. Milujem môjho princa, mám rada kávu ( a koláčiky), módne magazíny, rockovú hudbu, seriály a vo veľkom sledujem dianie na poli domácej i svetovej módy. Sukne od RIVICA zbožňujem pre ich originalitu, krásne vypracovanie a vďaka žene, ktorá za nimi stojí, a je veľmi inšpiratívna.

vivien mihalish

Veronika Kvasňovská

Volám sa Veronika, som 31-ročná Bratislavčanka a poisťováčka. Milujem módu, tanec a krásne veci. prostredníctvom ktorých sa snažím objavovať a loviť nové zážitky. Sukne od RIVICA zvýrazňujú moju ženskosť, preto ich veľmi rada nosím.

veronika

Martina Bošanská

Som Martina-mama Jakuba, Michala a Daniely. Dobré jedlo a googlenie receptov sú veci, ktoré mi spríjemnujú dni. Sukne od RIVICA nosím preto, lebo sa v nich cítim žensky.martina bosanska

Barbora Rusňáková

Volám sa Baška a pracujem ako Senior Account Manager pre úspešnú slovenskú PR agentúru. Zároveň som aj spoluzakladateľka projektu Ekoista.sk, ktorý sa venuje zbieraniu odpadu z prírody a edukovaniu ľudí o environmentálych problémoch. Milujem prírodu, cestovanie, fotografovanie o pohyb. Sukne RIVICA nosím, pretože sú krásne a pristanú každej žene. Veľmi sa mi páčia aj tvoje sukňovice. Okrem toho vždy veľmi rada podporím Slow Fashion slovenské značky :)

baska

Ivica Rozehnal, autorka sukní

rivica

žiadne príspevky na zobrazenie