Otestujte s nami masku s omladzujúcim efektom

0
Otestujte s nami masku s omladzujúcim efektom

Nová omladzujúca maska na tvár prináša okamžitý efekt vyhladenia pokožky a zjemnenia vrások. Jej jedinečné zloženie s prírodnými extraktmi zabezpečuje dlhodobú hydratáciu a obnovu elasticity pleti.

Hľadáme 3 ženy, ktoré získajú od firmy Reclar tento produkt na testovanie v hodnote viac ako 30 eur ÚPLNE ZADARMO. Konkrétne pôjde o produkt maska Reclar Love Mode.

Mali by to byť ženy, ktoré:

  • sa zaujímajú o kvalitnú kozmetiku šetrnú k životnému prostrediu,
  • chcú spevniť svoju pokožku na tvári,
  • dbajú na kvalitnú starostlivosť o svoju pleť a chcú si obohatiť svoju rutinu novým špičkovým produktom.

Ak máte chuť otestovať masku Reclar Love Mode, tak sa prihláste na naše bezplatné testovanie. Stačí vyplniť DOTAZNÍK PRED testovaním. Po testovaní napíšete svoj názor na masku na stránke recenzií Trust Pilot.

Jedná sa o produkt značky z Južnej Kórei.

Masky poskytujú komplexnú starostlivosť pre všetky typy pleti

Vysoko hydratačná maska Love Mode obsahuje výživné látky a prírodné extrakty, ktoré zaručujú pleti maximálnu možnú starostlivosť. Maska má liečivý, hydratačný a omladzujúci efekt.

Maska je napustená špeciálne vyvinutým sérom, ktoré okamžite hĺbkovo hydratuje pleť, zvyšuje jej elasticitu a napomáha udržiavať vyrovnanú hydratáciu v pleti po dlhú dobu.

Prírodné extrakty majú liečivé a upokojujúce účinky, redukujú pigmentové škvrny a pôsobia protizápalovo.

  • Niacinamid redukuje veľkosť pórov, zlepšuje textúru pokožky, znižuje tvorbu mazu a má omladzujúce účinky.
  • Kyselina hyaluronová minimalizuje vznik vrások vďaka hĺbkovej hydratácii.
  • Adenozín má hojace a reparačné schopnosti, aktivuje tvorbu kolagénu a je vhodný aj pre citlivú pleť.
  • Rozmarín (extrakt) – má antiseptické, protizápalové a antimikrobiálne účinky. Pleť dokáže vyčistiť, zjemniť a upokojiť.
  • Tymián (extrakt) – pôsobí protizápalovo a antibakteriálne. Redukuje baktérie v koži, ktoré spôsobujú akné. Pomáha zmierňovať prejavy ekzému a spevňuje pokožku.
  • Oregano (extrakt) – má antibakteriálne, protivírusové a antimikrobiálne účinky. Funguje ako antioxidant, čím pomáha hojiť tkanivo. Má čistiace a dezinfekčné účinky.
  • Levanduľa lekárska (extrakt) – je antiseptická, antibakteriálna a protizápalová. Hodí sa na všetky typy pleti (aj ekzematické, trpiace lupienkou alebo dermatitídou).

Zapojte sa do testovania vyplnením tohto dotazníka.

Prečítajte si aj: Takto dopadlo posledné testovanie produktov.

 

žiadne príspevky na zobrazenie