Overená kombinácia látok napomôže vašej imunite

0
Overená kombinácia látok napomôže vašej imunite

Vitamín C, D, zinok a selén vytvárajú silné spojenie, ktoré má pozitívny vplyv na obranyschopnosť organizmu. Mnohí z nás prišli na to, že dopĺňanie esenciálnych vitamínov dokáže udržať náš organizmus zdravý. Tento dobrý zvyk sa oplatí dodržiavať počas celého roka. Navyše, tie najúčinnejšie podporovače imunity môžete teraz užiť pohodlne v jednej kapsule.

ImuBerin je vyrobený modernou nórskou receptúrou a obsahuje preverené dary prírody. Výživový doplnok je dokonalým kokteilom vitamínov, minerálov a extraktov z bobuľového ovocia pre efektívnu podporu imunity.

Prečo je starostlivosť o imunitu dôležitá celoročne?

Vitamín D ovplyvňuje viac ako 200 chemických reakcií v našom tele a receptor pre tento vitamín našli vedci takmer vo všetkých ľudských bunkách a tkanivách. Za účelom podpory imunity je žiadúce brať vitamín D najlepšie počas celého roka. A nielen ten. Aj Vitamín C zohráva rovnako dôležitú úlohu. Minerály zinok a selén podporujú zdravú funkciu imunitného systému a zároveň chránia bunky pred oxidatívnym stresom. Všetky tieto dôležité látky nájdete teraz vo výživovom doplnku ImuBerin.

Chutná štvorkombinácia bobúľ

Bobuľové ovocie je odpradávna známe ako bohatý zdroj výživných látok, antioxidantov a zložiek, ktoré v podobnej koncentrácii inde nenájdete. Aj preto extrakty z bobuľového ovocia hrajú významnú úlohu v kapsule na podporenie imunity – ImuBerin. Obsahuje vzácny extrakt z Bazy čiernej, ktorá pôsobí priaznivo na prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť.

Čučoriedka čierna zas pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi – pôsobí ako antioxidant, podporuje činnosť čriev a obehovú sústavu. Maliny sú veľmi obľúbenou a rozšírenou letnou pochúťkou, ktorá má navyše pozitívny vplyv na trávenie a vylučovanie vody z organizmu. Posledným, štvrtým bobuľovým ovocím, ktoré ukrýva kapsula ImuBerin je Škandinávska brusnica, ktorá patrí medzi najsilnejšie prírodné antioxidanty vôbec.

Koncentrácia účinných látok v jednej malej kapsule

ImuBerin v sebe nesie až 8 unikátnych zložiek, ktoré majú viac ako 40 preukázateľných zdravotných účinkov na ľudské telo pričom sú zdokumentované a schválené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín EFSA. Výživový doplnok je bez cukru a je vhodný aj pre vegánov. Obsahuje 100 % odporúčanej dennej dávky vitamínu C, vitamínu D, selénu aj zinku. Vďaka užitiu jednej kapsuly ImuBerinu máte každý deň postarané o prísun vyváženej kombinácie látok podporujúcich imunitu.

Pravidelnosť a dlhodobosť užívania sú kľúčom, ktorý sa osvedčuje pri viacerých výživových doplnkoch a nie je tomu inak ani v prípade ImuBerin-u. Už jedna kapsula denne prispeje k zdravému imunitnému systému a podpore prirodzenej obranyschopnosti. Vyskúšajte ImuBerin aj vy a budete sa tešiť z pevného zdravia a dobrej obranyschopnosti organizmu.

žiadne príspevky na zobrazenie