Poisťovňa Colonnade prináša finančne výhodné úrazové poistenie akcií EVENT

0
Poisťovňa Colonnade prináša finančne výhodné úrazové poistenie akcií EVENT

Aj vy máte pocit, že sa v poisteniach nevyznáte a neviete si vybrať z ponúkaných produktov? Ľahká pomoc. Obráťte sa na odborníka presne tak, ako sme to urobili aj my.

So Zuzanou Ondrčkovou Colonnade Insurance S.A. sme sa pozhovárali o tom, ako rýchlo a jednoducho uzatvoriť to najlepšie jednorazové poistenie, keď sa náhle rozhodneme, užiť si určite ďalšiu skvelú a nezabudnuteľnú akciu.

Pre koho je úrazové poistenie EVENT určené? Dospelým alebo aj deťom?

Naše úrazové poistenie EVENT od Colonnade myslí na všetky vekové kategórie. Štandardne poisťujeme rôzne typy podujatí organizovaných pre deti predškolského veku, školákov, zamestnancov, ale aj seniorov.

Zdroj foto: Pexels_marcus_aurelius

O aký typ akcií, pri ktorých by sme si mali prípadný úraz poistiť, pri poistení EVENT ide?  

Colonnade poisťuje podujatia všetkého druhu, či už ide o šport, voľný čas, umenie, zábavu alebo podnikanie. Môže ísť o firemné akcie ako napr. teambuildingy, firemné večierky, kongresy, konferencie, ako aj podujatia organizované pre deti, najmä školy v prírode, letné tábory, školské výlety, lyžiarske školy, ale aj športové eventy, filmové natáčania, koncerty, divadelné predstavenia, a tiež aktivity pod holým nebom. Poistenie možno uzatvoriť pre menší ako aj väčší počet účastníkov, ale vieme zastrešiť aj masové podujatia.

Prečítajte si: Manažérka Eva Ščepková: Keď ženy cítia našu podporu, idú do všetkého s väčším odhodlaním a so sebavedomím sa vrhnú do rôznych aktivít

Čo všetko poistenie EVENT kryje?

Naším poistením získavajú organizátori ako aj účastníci podujatia komplexnú ochranu pred rôznymi rizikami, ku ktorým môže dôjsť počas trvania akcie. Toto poistenie kryje zlomeniny a popáleniny, denné odškodné za pobyt v nemocnici následkom úrazu, denné odškodné následkom úrazu, trvalé následky úrazu, náklady na invalidný vozík, smrť následkom úrazu a pohrebné náklady. Poistenie je vhodné aj pre podujatia, na ktorých budú účastníci aktívne športovať, či už hrať futbal alebo skákať bungee jumping.

Zdroj foto: Pexels_arun_mathew

Ak sa doslova spamätáme na poslednú chvíľu, vieme uzavrieť poistenie online?

Ideálne je, myslieť na poistenie skôr, ale v prípade, že si klient v návale povinností na poistenie spomenie až na poslednú chvíľu, je možné toto poistenie uzatvoriť online na našej stránke EVENT – úrazové poistenie akcií (colonnade.sk) aj v deň konania podujatia.

Poistenie EVENT má viacero variantov. Podľa čoho sú rozdelené?

Poistné krytie je flexibilné a prispôsobené potrebám klienta. V závislosti od toho, či ide o podujatie pre firmu, školu či športovcov ponúkame tri rôzne balíky. Sú nimi Classic, Pop a Rock, ktoré sa od seba líšia výškou limitov poistného plnenia pre jednotlivé riziká.

Pri spoločenských akciách a podujatiach býva zvykom, osviežiť sa tiež alkoholom. Vzťahuje sa poistné krytie aj na poistníka s určitou hladinou alkoholu v krvi?

Myslíme aj na to, že k takýmto prípadom môže dôjsť, a preto tolerujeme 0,5 ‰ alkoholu u dospelých.

Je poistenie EVENT finančne prístupné?

Poistenie EVENT má veľmi priaznivý pomer kvality a ceny. Poistenie je možné si dojednať už od 0,72 eur za osobu a deň.

Prečítajte si: Umelkyňa Zuzana Badinská: Život je príliš krátky na to, aby som nerobila to, čo milujem a nezabávala sa pritom

Úrazové poistenie nie je zbytočné

Úrazové poistenie poskytuje finančnú pomoc v prípade úrazu. Na rozdiel od zdravotného poistenia pokrývajúceho náklady spojené s liečením chorôb a lekárskou starostlivosťou, úrazové poistenie je cielené na konkrétne úrazy v dôsledku nehody. Je vhodné pre jednotlivcov, rodiny, pre všetky vekové kategórie a rozhodne by ste naň nemali zabúdať ani vtedy, keď vás alebo vašich blízkych čaká nejaká príjemná akcia. Buďte pre istotu pripravení aj na neočakávané udalosti.

Jedinečné produkty na dosah

Poisťovňa Colonnade má množstvo skvelých produktov a myslí aj na krátkodobé poistenia, ktoré dokážete vybaviť rýchlo a jednorazovo. Napríklad vtedy, keď sa chystáte s kolegami alebo zamestnancami na teambuilding alebo ste na poslednú chvíľu deti prihlásili do tábora, či vtedy, keď si v škole vymyslia výlet a na úrazové poistenie ste akosi nemysleli. Colonnade ponúka presne v takomto prípade jedinečné a najmä bleskové riešenie.

Zdroj foto: Pexels_cottonbro_studio

Poisťovňa Colonnade

Férovosť, individuálny prístup, online riešenia, ale stále predovšetkým ľudský prístup a kontakt s klientmi je to, čo vystihuje poisťovňu Colonnade najlepšie. Zabudnúť však nemožno ani na maximálnu profesionalitu a stabilitu, ktorú si poisťovňa už roky udržuje, o čom svedčí aj fakt, že má na svojom konte niekoľko vzácnych odborných ocenení.

Zdroj titulná foto: Pexels_denniz_futalan

žiadne príspevky na zobrazenie