Potešte mamu, sestru alebo manžela balíčkom slovenskej kozmetiky na mieru

0
Potešte mamu, sestru alebo manžela balíčkom slovenskej kozmetiky na mieru

Čo sa stane, ak sa spojí značka prírodnej kozmetiky two cosmetics a beauty influencerka PauliBeauty? Po viac ako dvojročnej spolupráci medzi two a Pauli Beauty si dámy na tieto Vianoce pre nás pripravili balíčky. A nie hocijaké! Rozhodli sa, že nám uľahčia predvianočné naháňanie sa a nachystajú nám boxy, z ktorých si vyberieme pre každého nášho blízkeho.

Pre mamu môžete zvoliť darčekový set pre zrelú pleť, pre sestru alebo kamarátku darčekový set pre problematickú alebo suchú pleť, pre partnera alebo manžela majú v ponuke darčekový set pre mužov.

Za výrobou celého portfólia značky two cosmetics stojí moderná alchymistka Martina Horváthová, ocenená ako Podnikateľka roka 2019 a prestížny magazín Forbes ju zaradil do rebríčka 30pod30. Two cosmetics je ekologická (bez palmového oleja), prírodná (bez syntetickej chémie), udržateľná (zero waste produkty, kompostovateľné obaly a upcyklované doplnky) a originálna značka.
PauliBeauty je Paula Babocká, ktorú viacerí poznáte z jej Youtube kanála s vyše 17-tisícmi sledovateľmi PauliBeauty.

Dámy pripravili štyri typy boxov, ktoré obsahujú kompletne prednastavenú rutinu, konkrétne pre váš typ pleti a sú zabalené v nádherných boxoch, s ktorých každý obsahuje niečo malé navyše…

Box pre suchú pleť:

Obsahuje jemný balzamový odličovač PM ROUTINE CLEANSING BALM, ktorý šetrne rozpúšťa makeup a zároveň nenarúša prirodzenú kožnú bariéru. Nasleduje čistiaci krém s obsahom prebiotík AM/PM ROUTINE CLEANSING CREAM PREBIOTICS, ktorý pleť očistí, ale zároveň napomôže obnove prirodzenej kožnej bariéry. Hydratáciu suchej pleti zaistí HA6 HYDRATATION BOOSTER SERUM so 6 formami kyseliny hyalurónovej. Na záver v boxe nájdete KRÉM PRE SUCHÚ PLEŤ.

Malým darčekom navyše sú čerstvo vyvinuté HYDROGEL EYE PATCHES a HYDROGEL LIP PATCH a na Slovensku vyrobená hodvábna PauliBeauty gumička, aby vám vaše vlasy nestáli v ceste pri aplikácii skin care.

Darčekový set pre suchú pleť

Box pre problematickú pleť:

Jemné odlíčenie, ktoré pleť nedráždi zabezpečí PM ROUTINE CLEANSING BALM. Na odstránenie prebytočného mazu, vyčistenie a stiahnutie pórov a zmiernenie začervenania box obsahuje AM/PM ROUTINE CLEANSING GEL 2% SALICYLIC ACID, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre potreby pleti so sklonom k tvorbe akné. Nasleduje hviezda medzi sérami two a tou je MULTI-TASKING VITAMINE SERUM, ktoré dodáva pleti potrebnú výživu a vďaka 10% obsahu niacinamídu je veľmi nápomocné ako prevencia pred stratou vlhkosti a tvorbou zápalov.

KRÉM PRE PROBLEMATICKÚ PLEŤ s obsahom čajovníka bude pôsobiť antibakteriálne a kombinácia olejov v spolupráci s kyselinou hyalurónovou sa postará o dostatočnú hydratáciu a zahojí malé ranky na pleti.

Ako bonus nájdete v boxe opäť nádhernú a k vlasom jemnú hodvábnu gumičku a novinku HYDROGEL EYE PATCHES a HYDROGEL LIP PATCH!

Darčekový set pre problematickú pleť

Box pre zrelú pleť:

Na prvý krok rutiny je v boxe PM ROUTINE CLEANSING BALM, ktorý jemne a účinne odstráni váš makeup. O dôkladný double cleansing, teda očistenie pleti, sa s láskou postará čistiaci gél AM/PM ROUTINE CLEANSING GEL 5% GLYCOLIC ACID. Nasleduje PINEAPPLE BRIGHTENING SERUM, ktoré obsahuje výťažok z koreňa ananásu a 2 formy vitamínu C. Toto ľahké sérum zabezpečí žiarivú pleť a zjemní viditeľnosť možných pigmentácií. O zlepšenie elasticity pleti a jej dôkladnú hydratáciu sa postará KRÉM PRE ZRELÚ PLEŤ. Svoju rutinu môže daná dáma doplniť s HYDROGEL EYE PATCHES, HYDROGEL LIP PATCH a samozrejme, opäť nechýba ani hodvábna gumička.

Darčekový set pre zrelú pleť

Box pre mužov:

Nezabudli sme ani na pánov, pretože starostlivosť o pleť už dávno nie je len záležitosťou ženského pokolenia. Po dlhom dni je aj pri pánoch potrebné čistenie. Jemným čistiaci krém AM/PM ROUTINE CLEANSING CREAM PREBIOTICS zanechá pleť hydratovanú a dostatočne vyčistenú. Čistiaci krém obsahuje olej z marhúľ, sliviek a šípok. Prebiotické kultúry zas dodajú rovnováhu a silu kožnej mikroflóre.

Čerešničkou je MULTI-TASKING VITAMINE SERUM, ktoré sa postará o minimalizovanie viditeľnosti pórov. Nasleduje KRÉM PRE MUŽOV, ktorý bol vyvinutý pre potreby mužskej pleti. Krém nezanecháva mastný film a napomáha hojeniu aj po holení a mechanickom podráždení vďaka obsahu aloe vera a pantenolu. Starostlivosť sme doplnili aj o sprchový gél a šampón 2v1 s osviežujúcou vôňou citrusových plodov. Aj páni majú v boxe malý darček navyše a to Konjac hubku.

Darčekový set pre mužov

Tak už si len vybrať!

Pauli, tím two a Akčné ženy vám prajú šťastné a veselé Vianoce!:)

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu