Potešte pedagóga na záver roka knihou!

unsplash.com

Hľadáte, čo darovať učiteľom na záver školského roka? Obľúbeným darčekom pre učiteľky, ale aj pre učiteľov je kniha. Ponúka špeciálne vyhradené miesto na osobné venovanie.

Básnická zbierka MUSELO TO PRÍSŤ je vysoko aktuálna. Nielen náš život počas pandémie, ale život ako taký – jeho koniec, otázky, čo je „potom“ ale najmä to hlavné – ZMENA, ktorú počas života môžeme svojimi postojmi spraviť. To sú témy tridsiatich básní v ilustrovanej básnickej zbierke, ktorá počas prvej vlny pandémie obletela (nielen) Slovensko. Autorkou je Andrea Ágg.

Predsádky zbierky tvoria noty zhudobnenej básne, ktorá bola preložená do 11 jazykov – od češtiny po arabčinu. Tí, ktorí poznajú noty, si rovnomennú báseň teda môžu aj zahrať.

Poéziu čítajú aj muži

Nejde o žiadnu ľúbostnú poéziu a s obľubou zbierku čítajú aj muži, preto naisto neurazí ani pána učiteľa s otvorenou mysľou. Recenzie nájdete na Martinuse, no ak chcete knižku s podpisom, nakupujte cez www.andreaagg.sk, alebo cez obchodík na Čo dokáže mama a zásielku môžete mať do  troch dní doma.

Andrea Ágg, autorka