Potrebujete pekné fotografie? Príďte na náš event!

0
Potrebujete pekné fotografie? Príďte na náš event!
akcne zeny

Prezeráte si svoje fotografie a ste nespokojná? Chýba vám reprezentatívna fotka na váš nový web alebo blog? Či už vás nudí vaša stará profilovka na Facebooku? Potom je toto tá správna pozvánka pre vás.

Ak sa potrebujete sa prezentovať na úrovni pri vypĺňaní svojho profilu na LinkedIn alebo ste po materskej a zišla by sa vám fotografia na životopis, neváhajte. Ak chcete aspoň jeden raz zažiť na vlastnej koži premenu a nechať sa skrášliť tímom profesionálov, príďte na náš event!

Už vyše roka takmer každý mesiac Akčné ženy organizujú profesionálne fotenie, kde si dámy môžu na vlastnej koži vyskúšať, aké to je stáť pre objektívom fotoaparátu.

Kedy: 26. júna 2019 o 16:00 hodine

Kde: Design Factory na Bottovej 2

Lístky na podujatie nájdete tu.

Aký tím sa bude o vás starať?

Make-up: Tím vizážistiek z Mary Kay pod vedením Evy Benediktovej. Naše make-up artistky majú dlhoročné skúsenosti s líčením a používajú vysoko kvalitné produkty.

Eva Benediktová z Mary Kay

Hair-styling: O vaše vlasy sa postará sympatická a šikovná Michaela Prochádzková, ktorá sa zúčastnila už mnohých beauty eventov.

Styling: Stylistka Alexandra Vrábelová vám zodpovie otázky ohľadom farebnej typológie a ak si prinesiete viacero outfitov, pomôže vám vybrať ten najvhodnejší, aby ste na fotografii vyzerali čo najlepšie.

Doplnky: K dispozícii budú aj rôzne doplnky vo forme náhrdelníkov z eshopu sperkyalexandra.sk, ktoré budete môcť použiť pri fotení.

fotenie
Foto: František Bodnár

Bonus vo forme networkingu

Na každom evente sa zídu dámy z rôznych oblastí. U ostatných prítomných dámach môžete nájsť oblasť, ktorá sa dá prepojiť s vaším vlastným biznisom a môže tak vzniknúť obojstranne výhodná spolupráca.

Na podujatí účastníčky dostanú aj wellcome drink a malé občerstvenie.

Viac o udalosti sa dozviete ešte na našom Facebooku.

Foto na titulke – fotenie v marci, Gabriela Teplická

Predošlý Sú manuálne práce aj pre ženy?
Pokračovať Poviedka: Praveká hra
Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

žiadne príspevky na zobrazenie