Prečo dochádza k nevere? Pozrime sa na ňu bližšie

0
Prečo dochádza k nevere? Pozrime sa na ňu bližšie

Mnohé sme si tým prešli. Bolí to. Neznesiteľne to bolí. Čo sa skrýva za neverou a ako sa cez ňu preniesť? Definovať neveru je pomerne zložité, pretože jej vnímanie je pre každé manželstvo či partnerstvo individuálne. Každý z nás má svoje hranice nevery nastavené inak. Líšia sa v tom, v akom štádiu manželstva či partnerstva k nevere došlo, alebo či ide o záležitosť prevažne sexuálnu, alebo emocionálnu. Môže ísť o náhodný kontakt, dobrodružstvo, sexuálnu promiskuitu alebo dlhotrvajúci vzťah k jednej osobe.

Každý typ nevery však vzťahy výrazne narúša a často sa manželstvo alebo partnerstvo neverou končí. Čo vlastne nevera znamená a z čoho vychádza. Viac sa tejto problematike budeme venovať na našom webinári s témou – Hlbší pohľad na neveru. Webinárom Vás bude sprevádzať spíkerka Michala Koniarová.

Webinár venovaný téme tak starej ako je starý vynález monogamie a manželstva. Nevery tu s nami boli, sú a rozhodne sa nechystajú na smetisko dejín. Hodina a pol nie len pre tie, ktoré už v živote zažili tú prenikavú bolesť v srdci, keď zistili, že z úsečky sa zrazu stal trojuholník.

Vzťahová koučka vnesie viac svetla do témy, ku ktorej sa priznáva len ťažko a vysvetlí okrem iného aj to:

  • prečo podvádzajú aj ľudia v dobrých vzťahoch
  • že definícia nevery sa významne zmenila a jej hranice sú nejasné
  • čo je najväčšou pascou moderných vzťahov
  • že nevera nie je vždy o túžbe odvrátiť sa od partnera
  • a že na konci nevery nečaká vždy iba zúfalstvo

Kedy a kde sa webinár uskutoční:

1.4.2021, od 18:00, v pohodlí Vášho domova

Vstupenky zakúpite na:

https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/hlbsi-pohlad-na-neveru/

Webinár sa dá pozrieť aj zo záznamu.

Kto je Michala Koniarová?

V profesnom živote sa venovala riadeniu ľudských zdrojov, neskôr prešla k PR a marketingu a zatiaľ posledným posunom v jej živote je poslanie vzťahového poradcu. Je mamou troch detí a má za sebou dlhoročný vzťah ukončený rozvodom manželstva. Túto svoju osobnú skúsenosť pretavila do záujmu o psychológiu a partnerské vzťahy a roky 2018 – 2020 strávila rozvojom a intenzívnym vzdelávaním sa v tejto oblasti.

Je členkou Medzinárodnej asociácie profesionálnych vzťahových koučov (IAPO International Association of Professional Relationship Coaches) a držiteľkou certifikátu Relationship Coach Certificate.

Počas koronakrízy v roku 2020 založila ženskú komunitu a poradňu http://www.moreamore.sk, aby tak okrem individuálneho poradenstva získala priestor aj na publikovanie vlastného autorského obsahu. V decembri 2020 vydala svoju prvú knihu venovanú ženám a vzťahom s názvom Láska je polievka a ja som vidlička (dostupné v sieti Martinus a Panta Rhei) a momentálne pracuje na druhej.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu