Prečo si vytvoriť online vizitku na našom webe a ako na to?

0
Prečo si vytvoriť online vizitku na našom webe a ako na to?
online vizitka

Koľkokrát ste v online priestore, toľkokrát máte reklamu. Online vizitka je jednoduchým prvým krokom k tomu, aby ste o sebe dali vedieť ostatným. Tvorí ju vaša profilová fotografia, krátky text o vás a prelinky na vaše sociálne siete, prípadne váš web. 

Pod každým vašim článkom sa vždy objavuje vaša vizitka. Po registrácii si ihneď viete aj upraviť váš profil, pridať vašu fotografiu a informácie o tom, čomu sa venujete.

Hlavné nastavenia svojho profilu (vaše meno, fotku, možnosť zmeny hesla) nájdete na odkaze https://akcnezeny.sk/tvoj-profil/ Kliknutím na link pod fotkou vo vašom profile sa dostanete na vizitku (alebo rovno prejdite na stránku https://akcnezeny.sk/profil/).

Online vizitka je výbornou reklamou a prelinkom na vaše siete, pripadne váš web. Čitatelia sa majú možnosť prekliknúť na váš web alebo Facebook stránku a zistiť si o vás viac. Tak sa dostanú k vašej práci, produktom alebo službám.

Ako sa u nás zaregistrovať a pridať svoj prvý článok?

Ako vyzerá vzorne vyplnená online vizitka?

Vo vizitke si pridáte vašu profilovú fotografiu a tiež pozdlžnú fotografiu, ktorá môže byť odrazom vašej činnosti. V krátkosti napíšete o sebe viac. Nižšie uvediete činnosti, v ktorých ste dobrá – ktoré vás napĺňajú a chcete v nich ďalej napredovať. O políčko ďalej uvediete svoje schopnosti (profesijné oblasti) v podobe kľúčových slov. Nezabudnite pridať aj vašu Facebookovú stránku. 

Ihneď potom, ako sa u nás registrujete dostanete vaše prihlasovanie údaje. Po prihlásení si môžete vyplniť vašu vizitku: 

Na úpravu vizitky slúži link https://akcnezeny.sk/profil/, kde treba kliknúť na ozubené koliesko (Nastavenia) a zvoliť Upraviť profil.

Môžete aj písať, ale nemusíte

V prípade, že napíšete článok (prečítajte si, čo tým získate) – zobrazí sa vždy okrem iného aj priamo pod vašou vizitkou. Vyzerá to takto:

Články pod vizitkou
Články pod vizitkou

 

A takto vyzerá celá vizitka

Online vizitka
Online vizitka

Vaše referencie a vyhľadávanie

Vašou vizitkou sú aj vaše referencie. Čoskoro bude možné pripájať k vašej vizitke aj referencie od vašich prípadných klientov. Okrem toho vizitky Akčných žien budú zdrojom pre všetkých, ktorí budú hľadať experta v oblasti, ktorú potrebujú zastrešiť. Takýmto spôsobom sa tiež snažíme prepojiť dopyt a ponuku. Tak čo, už máte tú svoju vyplnenú? :)

žiadne príspevky na zobrazenie