Čo získate registráciou a publikovaním článkov v našich online magazínoch?

0
Čo získate registráciou a publikovaním článkov v našich online magazínoch?
woman-typing-writing-windows

Ak si myslíš, že máš ostatným ženám a mamám čo povedať, neváhaj a pridaj sa k nám. Zaregistruj sa na našich weboch www.akcnemamy.skwww.akcnezeny.sk, vytvor si svoj profil a pridávaj články o svojom podnikaní, záľubách, rodine alebo o tom, ako sa pozeráš na tento svet.

Pamätaj si, že tvoje príspevky musia byť:

  • vytvorené exkluzívne pre akčné mamy alebo akčné ženy (treba sa registrovať zvlášť), nesmú sa nachádzať v žiadnom inom online priestore (kvôli SEO), 
  • inšpiratívne, s pridanou hodnotou pre našich čitateľov,
  • písané všeobecne, nezameriavať sa iba na svoju značku,
  • zaoberať sa problematikou alebo témou, ktorá je známa viacerým (nielen tebe), a tak bude zaujímavá
  • schválené a upravené redakciou podľa našich interných pravidiel.

Ako sa u nás zaregistrovať a pridať svoj prvý článok?

Prečo by si mala písať u nás?

Pretože ti ponúkame priestor na promovanie tvojej osoby, značky, produktu či služby v natívnej forme úplne zadarmo. Do svojho článku si môžete vložiť link na svoj web alebo Facebook stránku. Pamätaj si, že to nesmie byť prvoplánová reklama (na to máme iné formy spolupráce). Článok by nemal obsahovať viac ako jeden-dva linky na cudzie weby. Naša redakcia ti je neustále k dispozícii, aby ti pomohla editovať tvoj obsah po gramatickej, štylistickej či vizuálnej stránke, čiže sa nemusíš obávať o správnosť. Dôležitá je pre nás vernosť texu, originalita, autentickosť a pridaná hodnota pre čitateľa. 

Podporíme ťa na sociálnych sieťach. Môžeš sa odprezentovať v komunite a rovnako na našom evente. Pre autorky, ktoré pre nás píšu pravidelne, ponúkame free vstupenky na naše a partnerské podujatia, ponúkame im platené spolupráce so značkami, pripravujeme s nimi rozhovory a posúvame ich ďalej ku klientom. 

socialne siete
Foto: pexels.com

Máme dosah. Mesačne si na naše weby a sociálne siete klikne množstvo iných aktívnych mám, podnikavých žien a dokonca i mužov. Sme atraktívny lifestylový magazín pre dnešné ženy a mamy, ktoré len tak nekonzumujú obsah, ale pýtajú sa prečo a hľadajú súvislosti. Pokrývame široký záber spoločenských tém, ale primárne sa sústredíme na príbehy žien a mám a praktické obsahy s pridanou hodnotou, ktoré môžete využiť v živote a rovnako v podnikaní. 

Prečítajte si aj článok Ako si vytvoriť online vizitku na našm webe a ako na to

Naše weby sú optimalizované pre všetky mobilné zariadenia a sústredíme sa na to, aby akákoľvek vaša prezentácia pôsobila vždy prirodzene a nerušivo. Darí sa nám to aj preto, lebo sú naši čitatelia zvyknutí na komerčnejší obsah u nás, a čo je najdôležitejšie – vnímajú ho prirodzene, nie je to pre nich rušivé, pretože taký obsah u nás očakávajú. Sme totiž médium, ktoré pomáha medializovať úspešné ženy a mamy vo svojom podnikaní, záľubách a biznise, preto takýto obsah za reklamu u nás nepovažujeme.  

Forma našej spolupráce môže byť rôzna. Môžeš písať články, nakrúcať videá, robiť fotopríbehy, infografiky, dokonca mať i vlastnú rubriku. 

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť

Nevieš, ako na to? Pozri si niekoľko úspešných ukážok a inšpiruj sa. Príkladom zaujímavého textu a zároveň promovanie vlastného projektu je napr. článok od Tami Gončárovej – Ako rozhýbať svoj účet na Instagrame.

Alebo nám napíš na redakcia@akcnezeny.sk a niečo spolu vymyslíme. 

žiadne príspevky na zobrazenie