Prečo zanechať papierové diáre a prejsť na online rezervačný systém

0
Prečo zanechať papierové diáre a prejsť na online rezervačný systém
Nové technológie nás učia žiť po novom. Sofistikovaný online rezervačný systém je efektívnou pomôckou pre váš rast a zároveň skvelý spoločník pre vašich klientov. Ak máte stále hrubý diár, je správny čas na zmenu. Kopírujte benefity veľkých firiem, aj keď ste malý podnikateľ.
Máte dokonalú webovú stránku, ktorú ste zverili odborníkovi na vývoj webových aplikácií? Ak ponúkate služby či prenájom produktov, kde je potrebná rezervácia, myslite na efektívny rezervačný systém. Je jedno, či ste jogové štúdio, fotoateliér alebo zubná ambulancia.

Online rezervačný systém pre rôzne prevádzky

Pre jogové štúdia, posilňovne so skupinovým cvičením či tanečné školy je online rezervačný systém klasikou. Cez webové stránky ponúkajú klientom prehľad o kurzoch, možnosť rezervácie miesta na hodine a jednoduché zaplatenie vstupného z pohodlia domova.

Jednou z alternatív môže byť Calendiari – online rezervačný systém. Všetko pre maximálne pohodlie zákazníkov bez zbytočných telefonátov a vyberania peňazí pred začiatkom lekcií.

Rovnako to platí pre predajcov fotografického vybavenia, ktorí ponúkajú na prenájom i profesionálne statívy, svetlá softboxy či samotné štúdia. Vďaka systému budú mať neustále pod dohľadom svoje priestory a cez pravidelné štatistiky aj najžiadanejšie typy produktov, ktoré si zákazníci požičiavajú.

V iných prípadoch je online rezervačný systém príjemným kompromisom organizácie času na obidvoch stranách. Napríklad v zubnej ambulancii, keď lekár nechce byť tlačený množstvom pacientov v čakárni. Alebo u advokáta, ktorý si potrebujete urobiť pauzu medzi jednotlivými sedeniami na spracovanie zistených skutočností a vstrebanie všetkých informácií o prípade.

Zlepšenie komunikácie pre aj s klientmi

Využitie online rezervačných systémov pre malé prevádzky je dnes už viac menej bežnou realitou, na ktorú si klienti rýchlo a radi zvyknú. Je to funkčný nástroj evidencie, poriadku, ale aj možného rastu a konkurenčnej výhody. Lebo zákazník sa do diára na vašom pracovnom stole prosto nepozrie.

Zásluhou interaktívnych webových stránok a mobilných aplikácií je objednávanie a rezervácia služieb či prenájom produktov omnoho komfortnejšia a flexibilnejšia (24 hodín denne). Majiteľ online rezervačného systému má výhodný nástroj kontroly vyťaženosti prevádzky i automatizácie vybraných činností.

Na druhej strane, získané kontaktné údaje podporujú efektívnejšiu komunikáciu s klientmi. Zasielanie upozorňujúcich sms správ alebo newletterov o novinkách, akciách a pripravovaných aktivitách pomáha firme pri postupnom vytváraní skupiny lojálnych zákazníkov.

Zmena pre prehľadnosť i rast

Premýšľate nad výmenou vášho papierového diára za online nástroj? Prejdite si možnosti, ktoré poskytujú rôzne rezervačné systémy a vyberte si podľa toho, čo od neho očakávate v budúcnosti.

Ako sa vám s ním pracuje, či podporuje mobilné aplikácie, či sa bude dať integrovať do vašej existujúcej webovej stránky. Samozrejme, aké budú náklady na jeho spustenie a prevádzku. Nechajte si priestor a preverte si viac možností.

Bonusom je možnosť bezplatného vyskúšania vybraných online rezervačných systémov. Byť o krok pred konkurenciou a mať spokojných a šťastných zákazníkov za to určite stojí.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu